Trek Supercaliber SL 9.6 Gen 2 Lunar Silver/Lava Red M



- +1 ďalšia
Obrázok je ilustračný a má len informatívny charakter.
Supercaliber SL 9.6 je karbónový XC horský bicykel určený na rýchlu jazdu po singletrackoch, na ktorom priam doletíte do cieľa. Vyznačuje sa karbónovým rámom, ktorý balansuje na hrane medzi ideálnou tuhosťou a požadovaným výkonom, keď ho najviac potrebujete. Zadné odpruženie IsoStrut dostatočne tlmí nárazy, ktorých si v drsnom teréne na novodobých XC tratiach užijete pomerne veľa. Je vybavený radením Shimano SLX s 12 rýchlosťami, takže pri každom stúpaní aj v únikoch budete mať k dispozícii ideálny prevod.
| Doma | 5-7 dní |
|---|
Supercaliber SL 9.6 je karbónový XC horský bicykel určený na rýchlu jazdu po singletrackoch, na ktorom priam doletíte do cieľa. Vyznačuje sa karbónovým rámom, ktorý balansuje na hrane medzi ideálnou tuhosťou a požadovaným výkonom, keď ho najviac potrebujete. Zadné odpruženie IsoStrut dostatočne tlmí nárazy, ktorých si v drsnom teréne na novodobých XC tratiach užijete pomerne veľa. Je vybavený radením Shimano SLX s 12 rýchlosťami, takže pri každom stúpaní aj v únikoch budete mať k dispozícii ideálny prevod.
Farebné možnosti
Zvýhodnené ceny
Pre registrovaných
a verných zákazníkov
3 kamenné predajne
Výdajné miesta
po celom Slovensku
20 rokov profesionálnych skúseností
Naši certifikovaní mechanici
sa o teba dôkladne postarajú
Široká ponuka
Viac než 50 000
produktov v ponuke
Informácie o produkte Trek Supercaliber SL 9.6 Gen 2 Lunar Silver/Lava Red M
| Materál rámu | CARBON |
|---|---|
| Veľkosť kolesa | 29 |
| Vidlica | RockShox Recon Gold RL, pružina DebonAir, tlmič Motion Control, uzamykanie, kužeľovité riadenie, odstup 42 mm, Boost110, 15 mm Maxle Stealth, zdvih 110 mm |
| Zadný tlmič | Trek IsoStrut, RockShox SIDLuxe, 2-polohový diaľkový tlmič |
| Plášte | Plášť Bontrager Sainte-Anne RSL XR, vhodný na bezdušové použitie (TLR), zmes s dvojitou hustotou, aramidová pätka, 220 tpi, 29 × 2,40" |
| Predný náboj | Shimano TC500 zliatina, centerlock, pevná os 110 x 15 mm |
| Zadný náboj | Shimano TC500 zliatina, centerlock, pevná os 148 x 12 mm |
| Ráfik | Bontrager Kovee, dvojitá stena, pripravené na bezdušové použitie Tubeless Ready, 28 otvorov, šírka 23 mm, ventil Presta |
| Prehadzovačka | Shimano SLX M7100, dlhá klietka |
| Kazeta | Shimano Deore M6100, 10-51, 12 rýchlostí |
| Reťaz | Shimano Deore M6100, 12 rýchlostí |
| Sedadlo | Verse Short Comp, oceľové koľajničky, šírka 145 mm |
| Sedlovka | Bontrager Line Dropper, zdvih 150 mm, MaxFlow, vnútorné vedenie káblov, 31,6 mm, dĺžka 410 mm |
| Riadidlá | Bontrager Rhythm Comp, zliatina, 31,8 mm, zvýšenie 15 mm, šírka 750 mm |
| Predstavec | Bontrager Elite, 31,8 mm, kompatibilné s Blendr, 7 stupňov, dĺžka 60 mm |
| Hlavové zloženie | FSA IS-2, 1-1/8" horné, 1,5" spodné |
| Gripy/omotávka | Bontrager XR Trail Comp, nylonové zaistenie |
Vlastnosti / parametre produktu
| Pohlavie | unisex |
|---|---|
| Farba | červená |
| Veľkosť | M |
| Výška postavy | 165-176cm |
| Rok | 2025 |
| Model | supercaliber sl 9.6 gen 2 |
| Originálny názov farby | lunar silver/lava red |
| Typ produktu | bicykel |
| Vnútorná dĺžka stehna | 79-83cm |
| Identifikátor produktu | Trek Supercaliber |
Ďalšie z rovnakej značky
Prečo práve Trek?
Trek je prémiová cyklistická značka s viac než 40-ročnou tradíciou, ktorá patrí medzi svetových lídrov v oblasti inovácií a kvality. Preslávila sa precíznym spracovaním, špičkovými materiálmi a nekompromisným dôrazom na výkon aj pohodlie jazdca. Bicykle Trek využívajú profesionálni pretekári na najväčších svetových podujatiach, čo je dôkazom ich spoľahlivosti a technologickej vyspelosti. Značka ponúka široké portfólio cestných, horských, gravel aj mestských bicyklov pre začiatočníkov aj náročných cyklistov. Trek je voľbou pre tých, ktorí chcú posúvať svoje limity a zažiť radosť z jazdy na každom kilometri.
Viac ako 1 000 spokojných zákazníkov ročne
Ohodnoťte vaše skúsenosti v našich predajniach, servise a e-shope.


