Trek Supercaliber SLR 9.9 XX Flight Attendant Gen 2 Lavender Haze M



- +2 ďalších
Obrázok je ilustračný a má len informatívny charakter.
Supercaliber SLR 9.9 XX Flight Attendant Gen 2 je mimoriadne ľahký XC horský bicykel zostavený zo špičkových pretekárskych komponentov. Karbónový rám SLR je mimoriadne ľahký a vyznačuje sa špecifickým usporiadaním karbónových vrstiev s vysokým modulom, ktorý je zárukou tuhosti bez zvýšenia hmotnosti. Je vybavený vidlicou so zdvihom 110 mm a tlmičom IsoStrut so zdvihom 80 mm s technológiou Flight Attendant, ktorá je zárukou maximálnej rýchlosti s neustálym monitorovaním a prispôsobovaním odpruženia počas jazdy. Čerešničkou na torte sú karbónové kolesá, karbónový
| Doma | 5-7 dní |
|---|
Supercaliber SLR 9.9 XX Flight Attendant Gen 2 je mimoriadne ľahký XC horský bicykel zostavený zo špičkových pretekárskych komponentov. Karbónový rám SLR je mimoriadne ľahký a vyznačuje sa špecifickým usporiadaním karbónových vrstiev s vysokým modulom, ktorý je zárukou tuhosti bez zvýšenia hmotnosti. Je vybavený vidlicou so zdvihom 110 mm a tlmičom IsoStrut so zdvihom 80 mm s technológiou Flight Attendant, ktorá je zárukou maximálnej rýchlosti s neustálym monitorovaním a prispôsobovaním odpruženia počas jazdy. Čerešničkou na torte sú karbónové kolesá, karbónový
Farebné možnosti
Zvýhodnené ceny
Pre registrovaných
a verných zákazníkov
3 kamenné predajne
Výdajné miesta
po celom Slovensku
20 rokov profesionálnych skúseností
Naši certifikovaní mechanici
sa o teba dôkladne postarajú
Široká ponuka
Viac než 50 000
produktov v ponuke
Informácie o produkte Trek Supercaliber SLR 9.9 XX Flight Attendant Gen 2 Lavender Haze M
| Materál rámu | CARBON |
|---|---|
| Veľkosť kolesa | 29 |
| Vidlica | RockShox SID SL Ultimate, tlmič Flight Attendant Race Day, pružina Stealth DebonAir, kónické riadidlá, odstup 44 mm, Boost110, 15 mm os Maxle Stealth, zdvih 110 mm |
| Zadný tlmič | Trek IsoStrut, RockShox SIDLuxe, tlmič Flight Attendant RL3 |
| Kolesá | Bontrager Kovee RSL |
| Plášte | Pirelli Scorpion XC, vhodné na bezdušové použitie, Team Edition Pro Wall, aramidová pätka, 120 tpi, 29 x 2,2“ |
| Prehadzovačka | SRAM XX SL Eagle AXS, typ T |
| Kľuky | SRAM XX SL, Flight Attendant, DUB Wide, 34T zliatinový krúžok, 55 mm reťazová linka, dĺžka 170 mm |
| Stredové zloženie | SRAM DUB, 92 mm, PressFit // SRAM DUB, 92 mm, PressFit |
| Kazeta | SRAM Eagle XS-1299, typ T, 10-52, 12 rýchlostí |
| Reťaz | SRAM XX Eagle, T-Type, 12-rýchlostné |
| Brzdy | Brzdový kotúč SRAM Level Ultimate pre štvorpiestové hydraulické kotúčové brzdy // Brzdový kotúč SRAM Level Ultimate pre štvorpiestové hydraulické kotúčové brzdy |
| Kotúče | SRAM CenterLine X, centerlock, zaoblený okraj, 160 mm |
| Sedadlo | Aeolus RSL, karbónové koľajničky, šírka 145 mm |
| Sedlovka | RockShox Reverb AXS, zdvih 150 mm, bezdrôtové, 31,6 mm, dĺžka 440 mm |
| Riadidlá | Integrované riadítka Bontrager RSL, OCLV Carbon, stúpanie riadidiel 0 mm, šírka 750 mm, stúpanie predstavca -13 stupňov, dĺžka predstavca 70 mm |
| Hlavové zloženie | FSA IS-2, 1-1/8" horné, 1,5" spodné |
| Gripy/omotávka | Gripy ESI Chunky |
| Batéria | Batéria SRAM AXS (s nabíjačkou) |
Vlastnosti / parametre produktu
| Pohlavie | unisex |
|---|---|
| Farba | fialová |
| Veľkosť | M |
| Výška postavy | 165-176cm |
| Rok | 2025 |
| Model | supercaliber slr 9.9 xx flight attendant gen 2 |
| Originálny názov farby | lavender haze |
| Typ produktu | bicykel |
| Vnútorná dĺžka stehna | 79-83cm |
| Identifikátor produktu | Trek Supercaliber |
Ďalšie z rovnakej značky
Prečo práve Trek?
Trek je prémiová cyklistická značka s viac než 40-ročnou tradíciou, ktorá patrí medzi svetových lídrov v oblasti inovácií a kvality. Preslávila sa precíznym spracovaním, špičkovými materiálmi a nekompromisným dôrazom na výkon aj pohodlie jazdca. Bicykle Trek využívajú profesionálni pretekári na najväčších svetových podujatiach, čo je dôkazom ich spoľahlivosti a technologickej vyspelosti. Značka ponúka široké portfólio cestných, horských, gravel aj mestských bicyklov pre začiatočníkov aj náročných cyklistov. Trek je voľbou pre tých, ktorí chcú posúvať svoje limity a zažiť radosť z jazdy na každom kilometri.
Viac ako 1 000 spokojných zákazníkov ročne
Ohodnoťte vaše skúsenosti v našich predajniach, servise a e-shope.


