TREK Súprava svetiel Ion 100 R/Flare R City



- +3 ďalších
Obrázok je ilustračný a má len informatívny charakter.
Všetko, čo potrebujete vidieť na uliciach a cestách mesta.
| Doma | 1-2 dni |
|---|
Všetko, čo potrebujete vidieť na uliciach a cestách mesta.
Zvýhodnené ceny
Pre registrovaných
a verných zákazníkov
3 kamenné predajne
Výdajné miesta
po celom Slovensku
20 rokov profesionálnych skúseností
Naši certifikovaní mechanici
sa o teba dôkladne postarajú
Široká ponuka
Viac než 50 000
produktov v ponuke
Informácie o produkte TREK Súprava svetiel Ion 100 R/Flare R City
Špecifikácia
| Batéria | 350Li-Ion |
|---|---|
| Milliampere-hour (mAh) | 350mAh |
| Dobíjateľné | Yes |
| Čas nabíjania | 2 hodiny |
| Rozmery | 36.5 D x 29.7 Š x 36 V (mm) |
| Hodnotenie vodeodolnosti | IP46 |
| Blendr compatible | Áno |
| Hmotnosť | 80.0g |
Vlastnosti / parametre produktu
| Identifikátor produktu | TREK Súprava |
|---|
Prečo práve Trek?
Trek je prémiová cyklistická značka s viac než 40-ročnou tradíciou, ktorá patrí medzi svetových lídrov v oblasti inovácií a kvality. Preslávila sa precíznym spracovaním, špičkovými materiálmi a nekompromisným dôrazom na výkon aj pohodlie jazdca. Bicykle Trek využívajú profesionálni pretekári na najväčších svetových podujatiach, čo je dôkazom ich spoľahlivosti a technologickej vyspelosti. Značka ponúka široké portfólio cestných, horských, gravel aj mestských bicyklov pre začiatočníkov aj náročných cyklistov. Trek je voľbou pre tých, ktorí chcú posúvať svoje limity a zažiť radosť z jazdy na každom kilometri.
Viac ako 1 000 spokojných zákazníkov ročne
Ohodnoťte vaše skúsenosti v našich predajniach, servise a e-shope.


