TREK Súprava svetiel Ion 200 RT/Flare RT



- +3 ďalších
Obrázok je ilustračný a má len informatívny charakter.
Výkonná a kompaktná súprava svetiel na bicykel s viacerými vzormi blikania pre dennú viditeľnosť až do vzdialenosti 2 km.
| Doma | 1-2 dni |
|---|
Výkonná a kompaktná súprava svetiel na bicykel s viacerými vzormi blikania pre dennú viditeľnosť až do vzdialenosti 2 km.
Zvýhodnené ceny
Pre registrovaných
a verných zákazníkov
3 kamenné predajne
Výdajné miesta
po celom Slovensku
20 rokov profesionálnych skúseností
Naši certifikovaní mechanici
sa o teba dôkladne postarajú
Široká ponuka
Viac než 50 000
produktov v ponuke
Informácie o produkte TREK Súprava svetiel Ion 200 RT/Flare RT
Špecifikácia
| Batéria | 420 Li-Poly |
|---|---|
| Milliampere-hour (mAh) | 420mAh |
| Dobíjateľné | Yes |
| Čas nabíjania | 2 hodiny/2 hodiny |
| Rozmery | 28,9 D x 28,2 Š x 37,3 V (mm) |
| Hodnotenie vodeodolnosti | IPX7 |
| Blendr compatible | Áno |
| Hmotnosť | 72.0g |
Vlastnosti / parametre produktu
| Identifikátor produktu | TREK Súprava |
|---|
Prečo práve Trek?
Trek je prémiová cyklistická značka s viac než 40-ročnou tradíciou, ktorá patrí medzi svetových lídrov v oblasti inovácií a kvality. Preslávila sa precíznym spracovaním, špičkovými materiálmi a nekompromisným dôrazom na výkon aj pohodlie jazdca. Bicykle Trek využívajú profesionálni pretekári na najväčších svetových podujatiach, čo je dôkazom ich spoľahlivosti a technologickej vyspelosti. Značka ponúka široké portfólio cestných, horských, gravel aj mestských bicyklov pre začiatočníkov aj náročných cyklistov. Trek je voľbou pre tých, ktorí chcú posúvať svoje limity a zažiť radosť z jazdy na každom kilometri.
Viac ako 1 000 spokojných zákazníkov ročne
Ohodnoťte vaše skúsenosti v našich predajniach, servise a e-shope.


