Trek Townie Go! 5i Step-Thru Matte Violet Fade 26“ koleso



- +6 ďalších
Obrázok je ilustračný a má len informatívny charakter.
Vezmite ho na trh. Vezmite ho na pláž. Vezmite ho na kávu. Townie® Go! 5i je ľahko použiteľný a zábavný e-bicykel s podporou pri pedálovaní a prekvapivým výkonom, ktorého sa nebudete vedieť nabažiť. Vďaka systému Bosch Active Line Plus a technológii Electra Flat Foot Technology® ľahko zdoláte kopce aj dlhšie vzdialenosti. Počas jazdy na Townie Go! budete mať stále úsmev na tvári
Tento produkt, nie je možné objednať.
Vezmite ho na trh. Vezmite ho na pláž. Vezmite ho na kávu. Townie® Go! 5i je ľahko použiteľný a zábavný e-bicykel s podporou pri pedálovaní a prekvapivým výkonom, ktorého sa nebudete vedieť nabažiť. Vďaka systému Bosch Active Line Plus a technológii Electra Flat Foot Technology® ľahko zdoláte kopce aj dlhšie vzdialenosti. Počas jazdy na Townie Go! budete mať stále úsmev na tvári
Farebné možnosti
Zvýhodnené ceny
Pre registrovaných
a verných zákazníkov
3 kamenné predajne
Výdajné miesta
po celom Slovensku
20 rokov profesionálnych skúseností
Naši certifikovaní mechanici
sa o teba dôkladne postarajú
Široká ponuka
Viac než 50 000
produktov v ponuke
Informácie o produkte Trek Townie Go! 5i Step-Thru Matte Violet Fade 26“ koleso
| Materál rámu | ALUMINIUM |
|---|---|
| Veľkosť kolesa | 26 |
| Vidlica | Hi-ten steel unicrown, straight/tapered leg |
| Plášte | Schwalbe Fat Frank 26×2,35" balón s ochranným krytom odolným proti prepichnutiu Kevlar Guard |
| Predný náboj | Zliatinová nízka príruba s kotúčovou brzdou Center Lock, 36 h |
| Zadný náboj | Shimano Nexus 5-speed internal w/center lock disc brake 36h |
| Kľuky | Kovaná zliatina 170 mm |
| Kazeta | Shimano 30 t |
| Reťaz | KMC Z1EHX EPT proti korózii |
| Brzdy | Hydraulické kotúčové brzdy Tektro // Hydraulické kotúčové brzdy Tektro |
| Kotúče | Shimano RT10, centerlock, 180 mm |
| Sedadlo | Electra zákazkové |
| Sedlovka | Zliatinová s mikroreguláciou 27,2x350 mm |
| Riadidlá | Zliatinové zákazkové zahnuté 25,9” šírka/4” zdvih |
| Predstavec | Kovaná zliatina 25,4 mm, 80 mm predĺženie |
| Hlavové zloženie | 1 1/8” oceľové so závitom/polointegrované |
| Gripy/omotávka | Electra zákazkové |
| Stojan | Zliatinový dvojitý |
| Batéria | Model Bosch Powerpack Performance 500 downtube |
| Displej | Bosch Purion |
| Motor | Bosch Active Line Plus, 250 wattů, 50 Nm, 25 km/h. |
Vlastnosti / parametre produktu
| Pohlavie | unisex |
|---|---|
| Farba | fialová |
| Veľkosť | 26“ koleso |
| Rok | 2025 |
| Model | townie go! 5i step-thru |
| Originálny názov farby | matte violet fade |
| Typ produktu | bicykel |
| Identifikátor produktu | Trek Townie |
Ďalšie z rovnakej značky a veľkosti
Mohlo by Vás zaujať
Viac ako 1 000 spokojných zákazníkov ročne
Ohodnoťte vaše skúsenosti v našich predajniach, servise a e-shope.


