Trek Verve Lowstep Equipped Lunar Silver M
Obrázok je ilustračný a má len informatívny charakter.
Verve Lowstep Equipped je pohodlný krosový bicykel, na ktorom si užijete každodenné dochádzanie, výlety aj tréningové jazdy. Je vybavený množstvom praktických doplnkov, ktoré sa pri jazde starajú o váš komfort, napríklad odpruženou vidlicou a sedlovkou na tlmenie nerovností na ceste a geometriou Lowstep pre jednoduchšie nasadanie či zosadanie. Vyznačuje sa aj praktickou výbavou v podobe blatníkov, svetiel a zadného nosiča kompatibilného so systémom MIK.
Tento produkt, nie je možné objednať.
Verve Lowstep Equipped je pohodlný krosový bicykel, na ktorom si užijete každodenné dochádzanie, výlety aj tréningové jazdy. Je vybavený množstvom praktických doplnkov, ktoré sa pri jazde starajú o váš komfort, napríklad odpruženou vidlicou a sedlovkou na tlmenie nerovností na ceste a geometriou Lowstep pre jednoduchšie nasadanie či zosadanie. Vyznačuje sa aj praktickou výbavou v podobe blatníkov, svetiel a zadného nosiča kompatibilného so systémom MIK.
Farebné možnosti
Zvýhodnené ceny
Pre registrovaných
a verných zákazníkov
3 kamenné predajne
Výdajné miesta
po celom Slovensku
20 rokov profesionálnych skúseností
Naši certifikovaní mechanici
sa o teba dôkladne postarajú
Široká ponuka
Viac než 50 000
produktov v ponuke
Informácie o produkte Trek Verve Lowstep Equipped Lunar Silver M
| Materál rámu | ALUMINIUM |
|---|---|
| Veľkosť kolesa | 28 |
| Vidlica | SR Suntour NEX, pružinový tlmič, predpätie, zdvih 50 mm, 100x5 mm QR |
| Plášte | Plášť Bontrager H2 Comp, reflexný pás, drôtená pätka, 30 tpi, 700 × 40 mm |
| Predný náboj | Náboj dynama Shimano 3,0 W |
| Zadný náboj | Shimano QC300-HM, zliatinové, Center Lock, orech, 135 × 5 mm |
| Ráfik | Bontrager Connection, dvojitá stena, 32 otvorov, šírka 20 mm, ventil Presta |
| Prehadzovačka | Shimano CUES U4000 |
| Kľuky | Zliatina ProWheel Pro, široký-úzky krúžok 40T, dĺžka 170 mm |
| Stredové zloženie | Utesnená kazeta, 68 mm |
| Kazeta | Shimano LINKGLIDE LG300, 11-46, 9-rýchlostné |
| Reťaz | Shimano LG500 |
| Brzdy | Hydraulický kotúč Shimano MT200 // Hydraulický kotúč Shimano MT200 |
| Kotúče | Shimano RT10, centerlock, 160 mm |
| Sedadlo | Bontrager Boulevard |
| Sedlovka | Zliatina, nastaviteľné odpruženie, 27,2 mm, dĺžka 350 mm |
| Riadidlá | Zliatina, svorka 31,8 mm, zdvih 25 mm, šírka 630 mm |
| Predstavec | Bontrager zliatina, svorka 31,8 mm, dĺžka 85 mm |
| Gripy/omotávka | Trek Ergonomic Comp, uzamykacia svorka |
| Blatníky | SKS plast, predná časť // SKS plast, zadná časť |
| Nosič | Zliatinový zadný nosič, max. nosnosť 25 kg |
| Stojan | Slitina, stojánek na zadní kolo |
Vlastnosti / parametre produktu
| Pohlavie | unisex |
|---|---|
| Farba | šedá |
| Veľkosť | M |
| Výška postavy | 165-176cm |
| Rok | 2026 |
| Model | verve lowstep equipped |
| Originálny názov farby | lunar silver |
| Typ produktu | bicykel |
| Vnútorná dĺžka stehna | 79-83cm |
| Identifikátor produktu | Trek Verve |
Ďalšie z rovnakej značky
Prečo práve Trek?
Trek je prémiová cyklistická značka s viac než 40-ročnou tradíciou, ktorá patrí medzi svetových lídrov v oblasti inovácií a kvality. Preslávila sa precíznym spracovaním, špičkovými materiálmi a nekompromisným dôrazom na výkon aj pohodlie jazdca. Bicykle Trek využívajú profesionálni pretekári na najväčších svetových podujatiach, čo je dôkazom ich spoľahlivosti a technologickej vyspelosti. Značka ponúka široké portfólio cestných, horských, gravel aj mestských bicyklov pre začiatočníkov aj náročných cyklistov. Trek je voľbou pre tých, ktorí chcú posúvať svoje limity a zažiť radosť z jazdy na každom kilometri.
Viac ako 1 000 spokojných zákazníkov ročne
Ohodnoťte vaše skúsenosti v našich predajniach, servise a e-shope.


