Vidlica AXON32 RLR 100 15QLC32 29 TS čierna lesklá
Obrázok je ilustračný a má len informatívny charakter.
Vzduchová vidlica s nízkou hmotnosťou, alu krk a horné nohy 32mm, magnéziové spodné nohy, diaľkovo ovládané uzamykanie, hydraulické tlmenie, nastaviteľný odskok, oska 15QLC32 (100x15mm), určená pre XC...
Na sklade
| Doma | 3-5 dní |
|---|---|
| Na predajni | do 3 dní |
279,00 € / KSs DPH
226,83 € bez DPH
Vzduchová vidlica s nízkou hmotnosťou, alu krk a horné nohy 32mm, magnéziové spodné nohy, diaľkovo ovládané uzamykanie, hydraulické tlmenie, nastaviteľný odskok, oska 15QLC32 (100x15mm), určená pre XC...
Pridať do obľúbenýchPridať do porovnania
Zvýhodnené ceny
Pre registrovaných
a verných zákazníkov
3 kamenné predajne
Výdajné miesta
po celom Slovensku
20 rokov profesionálnych skúseností
Naši certifikovaní mechanici
sa o teba dôkladne postarajú
Široká ponuka
Viac než 50 000
produktov v ponuke
Informácie o produkte Vidlica AXON32 RLR 100 15QLC32 29 TS čierna lesklá
Vzduchová vidlica s nízkou hmotnosťou, alu krk a horné nohy 32mm, magnéziové spodné nohy, diaľkovo ovládané uzamykanie, hydraulické tlmenie, nastaviteľný odskok, oska 15QLC32 (100x15mm), určená pre XC, 29”, 1-1/8 A-Head, zdvih 100mm, Disc (Post), 1683g.
Vlastnosti / parametre produktu
| Veľkosť | 29" |
|---|---|
| Dĺžka | 100 mm |
| Materiál | Magnézium |
| Spôsob jazdy | MTB |
| Priemer | 1-1/8" (28,6 mm) |
| Veľkosť kolesa | 29" |
| Krk vidlice | 28,6 mm (1-1/8") |
| Oska | 15x100 mm |
| Zdvih | 100 mm |
| Oska vidlice | 15x100 mm |
| Veľkosť kolesa vidlice | 29" |
| Zdvih vidlice | 100 mm |
| Identifikátor produktu | Vidlica AXON32 |
Viac ako 1 000 spokojných zákazníkov ročne
Ohodnoťte vaše skúsenosti v našich predajniach, servise a e-shope.

5/5

