Vidlica RAIDON32 Boost-RLR 120 15QLC 27.5 CTS čierna matná
Obrázok je ilustračný a má len informatívny charakter.
Vzduchová vidlica s hliníkovým krkom, magnéziové spodné nohy, vnútorné nohy čierne 32mm, hydraulické tlmenie, nastavenie kompresie, diaľkový lockout, určená pre XC, 27.5, CTS, zdvih 120mm, oska 15QLC3...
Na sklade
| Doma | 3-5 dní |
|---|---|
| Na predajni | do 3 dní |
257,00 € / KSs DPH
208,94 € bez DPH
Vzduchová vidlica s hliníkovým krkom, magnéziové spodné nohy, vnútorné nohy čierne 32mm, hydraulické tlmenie, nastavenie kompresie, diaľkový lockout, určená pre XC, 27.5, CTS, zdvih 120mm, oska 15QLC3...
Pridať do obľúbenýchPridať do porovnania
Zvýhodnené ceny
Pre registrovaných
a verných zákazníkov
3 kamenné predajne
Výdajné miesta
po celom Slovensku
20 rokov profesionálnych skúseností
Naši certifikovaní mechanici
sa o teba dôkladne postarajú
Široká ponuka
Viac než 50 000
produktov v ponuke
Informácie o produkte Vidlica RAIDON32 Boost-RLR 120 15QLC 27.5 CTS čierna matná
Vzduchová vidlica s hliníkovým krkom, magnéziové spodné nohy, vnútorné nohy čierne 32mm, hydraulické tlmenie, nastavenie kompresie, diaľkový lockout, určená pre XC, 27.5, CTS, zdvih 120mm, oska 15QLC32, Disc (Post), 1980g.
Vlastnosti / parametre produktu
| Veľkosť | 27,5" |
|---|---|
| Dĺžka | 120 mm |
| Materiál | Magnézium |
| Spôsob jazdy | MTB |
| Priemer | 1-1/8" / 1-1/2" |
| Veľkosť kolesa | 27,5" |
| Krk vidlice | 28,6/31,8 mm (1-1/8 / 1-1/2") |
| Oska | 15x110 mm |
| Zdvih | 120 mm |
| Oska vidlice | 15x110 mm |
| Veľkosť kolesa vidlice | 27,5" |
| Zdvih vidlice | 120 mm |
| Identifikátor produktu | Vidlica RAIDON32 |
Viac ako 1 000 spokojných zákazníkov ročne
Ohodnoťte vaše skúsenosti v našich predajniach, servise a e-shope.

5/5

