Vidlica XCM32 LO DS 100 27.5 TS čierna matná
Obrázok je ilustračný a má len informatívny charakter.
Vidlica XCM32 LO DS 100 27.5 TS čierna matná 32" spodné nohy DS - Disk Break TS - rovnký krk 27.5" kolesa 100mm travel lockout na korunke farba čierna matná<a title="Návod" rel="noopener noreferrer...
Na sklade
| Doma | 3-5 dní |
|---|---|
| Na predajni | do 3 dní |
101,48 € / KSs DPH
82,50 € bez DPH
Vidlica XCM32 LO DS 100 27.5 TS čierna matná 32" spodné nohy DS - Disk Break TS - rovnký krk 27.5" kolesa 100mm travel lockout na korunke farba čierna matná<a title="Návod" rel="noopener noreferrer...
Pridať do obľúbenýchPridať do porovnania
Zvýhodnené ceny
Pre registrovaných
a verných zákazníkov
3 kamenné predajne
Výdajné miesta
po celom Slovensku
20 rokov profesionálnych skúseností
Naši certifikovaní mechanici
sa o teba dôkladne postarajú
Široká ponuka
Viac než 50 000
produktov v ponuke
Informácie o produkte Vidlica XCM32 LO DS 100 27.5 TS čierna matná
Vidlica XCM32 LO DS 100 27.5 TS čierna matná
32" spodné nohy
DS - Disk Break
TS - rovnký krk
27.5" kolesa
100mm travel
lockout na korunke
farba čierna matná
Vlastnosti / parametre produktu
| Veľkosť | 27,5" |
|---|---|
| Dĺžka | 100 mm |
| Materiál | Oceľ |
| Spôsob jazdy | MTB |
| Priemer | 1-1/8" (28,6 mm) |
| Veľkosť kolesa | 27,5" |
| Krk vidlice | 28,6 mm (1-1/8") |
| Oska | 9x100 mm |
| Zdvih | 100 mm |
| Oska vidlice | 9x100 mm |
| Veľkosť kolesa vidlice | 27,5" |
| Zdvih vidlice | 100 mm |
| Identifikátor produktu | Vidlica XCM32 |
Viac ako 1 000 spokojných zákazníkov ročne
Ohodnoťte vaše skúsenosti v našich predajniach, servise a e-shope.

5/5

