WILD H30
Obrázok je ilustračný a má len informatívny charakter.
Rám - Orbea Wild Hydro 2023, 160mm travel, 29" wheels, Concentric Boost 12x148Vidlice - RockShox 35 Silver TK Q15x110 Solo Air 160mmZapletená kola - Race Face AR 30c Tubeless ReadyPláště - Maxxis Assegai 2.50" WT FB 120 TPI 3C Maxx Terra EXO+ TRŘadící páčky - Shimano Deore M6100 I-Spec ...
Rám - Orbea Wild Hydro 2023, 160mm travel, 29" wheels, Concentric Boost 12x148Vidlice - RockShox 35 Silver TK Q15x110 Solo Air 160mmZapletená kola - Race Face AR 30c Tubeless ReadyPláště - Maxxis Assegai 2.50" WT FB 120 TPI 3C Maxx Terra EXO+ TRŘadící páčky - Shimano Deore M6100 I-Spec ...
Farebné možnosti
Zvýhodnené ceny
Pre registrovaných
a verných zákazníkov
3 kamenné predajne
Výdajné miesta
po celom Slovensku
20 rokov profesionálnych skúseností
Naši certifikovaní mechanici
sa o teba dôkladne postarajú
Široká ponuka
Viac než 50 000
produktov v ponuke
Informácie o produkte WILD H30
Vlastnosti / parametre produktu
| Velkosť kolies | 29" |
|---|---|
| Farba | Sivá |
| Materiál rámu | Hliník |
| Veľkosť | Viac veľkostí |
| Kapacita batérie | 625 Wh |
| Motor | Bosch Performance Line CX |
| Výška | 176-186 cm |
| Zdvih | Enduro |
| Vnútorná dĺžka stehna | 83-87 cm |
| Výrobca | Orbea |
| Radiaci systém | Shimano Deore |
Ďalšie z rovnakej značky a veľkosti
Viac ako 1 000 spokojných zákazníkov ročne
Ohodnoťte vaše skúsenosti v našich predajniach, servise a e-shope.


