XTC Advanced 29 2 XL Black/Shell White M24



- +9 ďalších
Obrázok je ilustračný a má len informatívny charakter.
XTC Advanced 29 2 XL Black/Shell White M24
XTC Advanced 29 2 XL Black/Shell White M24
Zvýhodnené ceny
Pre registrovaných
a verných zákazníkov
3 kamenné predajne
Výdajné miesta
po celom Slovensku
20 rokov profesionálnych skúseností
Naši certifikovaní mechanici
sa o teba dôkladne postarajú
Široká ponuka
Viac než 50 000
produktov v ponuke
Informácie o produkte XTC Advanced 29 2 XL Black/Shell White M24
Karbónový pretekár pre XC dominanciu
Advanced Composite karbónový rám váži len 995 gramov a poskytuje perfektnú kombináciu tuhosti a pohodlia. Závodná geometria s hlavovým uhlom 70° zabezpečuje presné ovládanie v technických pasážach aj rýchlych sjezdoch. Shimano SLX 1x12 prevodovka garantuje spoľahlivé radenie v každej situácii. Maxxis Recon Race plášte s tubeless technológiou dodávajú potrebný grip a nízku váhu.
Pokročilá karbónová konštrukcia
Rám Advanced Composite vzniká v továrňach Giant z najkvalitnejších surovín pomocou pokročilých výrobných procesov. Skladba karbónových dielcov sa líši podľa veľkosti rámu pre optimálne vlastnosti každej konfigurácie. Vertikálna poddajnosť je presne vyladená pre ideálny pomer tuhosti a pohodlia. RockShox Recon Silver vidlica s 100mm zdvihom a remote lockout dopĺňa výkonnosť rámu.
Výkon pre závody i maratóny
Sedlový uhol 73,5° umožňuje efektívne šliapanie v strmých výjezdoch a udržuje ideálnu pozíciu jazdca. Giant XCT ráfiky s 25mm vnútornou šírkou sú pripravené na tubeless montáž pre nižší valivý odpor. Shimano MT-500 hydraulické brzdy s 180/160mm kotúčmi poskytujú spoľahlivé brzdenie. Perfektná voľba pre XC preteky, maratóny aj výkonnostné cross-country vyjážďky.
Vlastnosti / parametre produktu
| Velkosť kolies | 29" |
|---|---|
| Farba | Čierna |
| Materiál rámu | Karbón |
| Veľkosť | XL |
| Výška | 187-198 cm |
| Zdvih | Cross Country (XC) |
| Vnútorná dĺžka stehna | 88-93 cm |
| Výrobca | Giant |
| Radiaci systém | Shimano SLX |
| Distribuce | CZ |
Ďalšie z rovnakej značky
Viac ako 1 000 spokojných zákazníkov ročne
Ohodnoťte vaše skúsenosti v našich predajniach, servise a e-shope.


