ZEPHYR Xpert 29 - okrová M
Obrázok je ilustračný a má len informatívny charakter.
ZEPHYR Xpert 29 - okrová M
Na sklade - 3 až 7 dní
1 099,99 € / KSs DPH
894,30 € bez DPH
ZEPHYR Xpert 29 - okrová M
Pridať do obľúbenýchPridať do porovnania
Zvýhodnené ceny
Pre registrovaných
a verných zákazníkov
3 kamenné predajne
Výdajné miesta
po celom Slovensku
20 rokov profesionálnych skúseností
Naši certifikovaní mechanici
sa o teba dôkladne postarajú
Široká ponuka
Viac než 50 000
produktov v ponuke
Informácie o produkte ZEPHYR Xpert 29 - okrová M
Technická špecifikácia
| Komponent | Špecifikácia |
|---|---|
| Materiál rámu | ALU 6061, Playful Ride Geometry, Boost 148mm, UDH, ISCG05 |
| Veľkosť rámu | M |
| Výška jazdca | 165-175 cm |
| Vnútorná dĺžka stehna | 78-82 cm |
| Vidlica | Rock Shox RECON SILVER RL, SA, 140mm, boost™ 15x110axle |
| Veľkosť kolies | 29" |
| Ráfiky | WTB STi30, TCS, 29", 32H |
| Plášte | WTB Trail Boss 29x2,40" Comp |
| Náboje | Shimano TC500, CL, F15/R12 thru type axle |
| Radiaci systém | Shimano CUES |
| Radenie | Shimano CUES SL-U6000/11sp. |
| Prehadzovačka | Shimano CUES RD-U6000 |
| Kazeta | Shimano CUES CS-LG400/11, 11-50 |
| Kľuky | Shimano CUES FC-U6000-1, 32T/170mm |
| Reťaz | KMC XGLIDE |
| Brzdy | Shimano BR-MT410 / SMRT10 M |
| Sedlovka | EXA Form KSP900 (S-100/M-125/L,XL-150mm) |
| Sedlo | CTM Cloud M |
| Riadidlá | CTM N06, 760/1" rise/35mm |
| Predstavec | CTM 7195/40mm |
| Pedále | VPE 527 |
| Hlavové zloženie | NECO H156 |
| Počet prevodov | 11 speed |
| Farba | okrová |
{ "row_1_heading": "Trailový stroj pre skutočných jazdcov", "row_1_text": "Hliníkový rám s geometriou Playful Ride ti dáva kontrolu nad každým metrom trailu. Rock Shox Recon vidlica so zdvihom 140mm spolieha na overené technológie, ktoré dokážu zvládnuť náročné terény. Boost štandard a moderné riešenia ako UDH a ISCG05 robia z tohto bicykla nástroj pripraveného na roky intenzívneho používania. Výbava je zladená pre jazdcov, ktorí hľadajú spoľahlivosť bez kompromisov.", "row_2_heading": "Precízna výbava pre náročný terén", "row_2_text": "Shimano CUES skupina s 11-prevodovým systémom zabezpečuje plynulé radenie aj v najnáročnejších podmienkach. Hydraulické brzdy Shimano BR-MT410 poskytujú presný brzdný výkon, na ktorý sa môžeš spoľahnúť. WTB kolesá s ráfikmi STi30 a plášťami Trail Boss Comp v rozmeroch 29x2,40" zvládajú kamene, korene aj blato bez problémov. Teleskopická sedlovka EXA Form umožňuje rýchle prispôsobenie polohy sedenia priamo počas jazdy.", "row_3_heading": "Výkon ktorý cítiš okamžite", "row_3_text": "Geometria s Reach 420mm a Stack 616mm poskytuje ideálnu rovnováhu medzi stabilitou a obratnosťou. Wheelbase 1160mm spolu s chainstay 435mm zabezpečuje predvídateľné správanie v zákrutách aj na prudkých zjazdoch. Uhol hlavovej rúrky 66 stupňov dodáva potrebnú stabilitu pri vyšších rýchlostiach. Každá jazda sa stane príležitosťou posunúť svoje limity ďalej." }
Vlastnosti / parametre produktu
| Velkosť kolies | 29 |
|---|---|
| Farba | okrová |
| Materiál rámu | Hliník |
| Veľkosť | M |
| Veľkosť rámu | M |
| Vidlica | Rock Shox RECON SILVER RL, SA, 140mm, boost™ 15x110axle |
| Brzdy | Shimano BR-MT410 / SMRT10 M |
| Počet prevodov | 11 speed |
| Hmotnosť | 0 |
| Hlavové zloženie | NECO H156 |
| Reťaz | KMC XGLIDE |
| Ráfiky | WTB STi30, TCS, 29", 32H |
| Plášte | WTB Trail Boss 29x2,40 " Comp |
| Sedlo | CTM Cloud M |
| Pedále | VPE 527 |
| Radenie | Shimano CUES SL-U6000/11sp. |
| Prehadzovačka | Shimano CUES RD-U6000 |
| Náboje | Shimano TC500, CL, F15/R12 thru type axle |
| predstavec | CTM 7195/40mm |
| Rok | 2026 |
| sedlovka | EXA Form KSP900 (S-100/M-125/L,XL-150mm) |
| Výška | 165-175 cm |
| Model | ZEPHYR Xpert 29" |
| Zdvih | Trail |
| Vnútorná dĺžka stehna | 78-82 cm |
| Výrobca | CTM |
| hlavové zloženie | NECO H156 |
| plášte | WTB Trail Boss 29x2,40 " Comp |
| prehadzovačka | Shimano CUES RD-U6000 |
| radenie | Shimano CUES SL-U6000/11sp. |
| reťaz | KMC XGLIDE |
| sedlo | CTM Cloud M |
| BB Drop | -50 |
| CTM typ | B |
| Chainstay Length | 435 |
| Fork Length | 545 |
| Fork Offset | 51 |
| Front Center | 730 |
| Head Tube Length | 95 |
| Horizontal Top Tube | 577 |
| Kazeta | Shimano CUES CS-LG400/11, 11-50 |
| Kľuky | Shimano CUES FC-U6000-1, 32T/170mm |
| Novinka | true |
| Reach | 420 |
| Riadidlá | CTM N06, 760/1" rise/35mm |
| Seat Tube Length | 440 |
| Stack | 616 |
| Typ rámu | ALU 6061, Playful Ride Geometry, Boost 148mm, UDH, ISCG05, M, L, XL |
| Uhol hlavovej rúrky | 66 |
| Uhol sedlovej rúrky | 82 |
| Výpredaj | false |
| Wheelbase | 1160 |
| Zľava | false |
| Radiaci systém | Shimano CUES |
Ďalšie z rovnakej značky
Viac ako 1 000 spokojných zákazníkov ročne
Ohodnoťte vaše skúsenosti v našich predajniach, servise a e-shope.

5/5

