CHARISMA 2.0 29 - matná svetloružová M
Obrázok je ilustračný a má len informatívny charakter.
CHARISMA 2.0 29 - matná svetloružová M
CHARISMA 2.0 29 - matná svetloružová M
Farebné možnosti
Zvýhodnené ceny
Pre registrovaných
a verných zákazníkov
3 kamenné predajne
Výdajné miesta
po celom Slovensku
20 rokov profesionálnych skúseností
Naši certifikovaní mechanici
sa o teba dôkladne postarajú
Široká ponuka
Viac než 50 000
produktov v ponuke
Informácie o produkte CHARISMA 2.0 29 - matná svetloružová M
Horský bicykel pre sebavedomé jazdkyne
Kombinácia elegancie a športového charakteru v jednom balení. Moderný dizajn s premyslenou geometriou, ktorá robí každú jazdu prirodzenou a príjemnou. Znížená horná rámová trubka zjednodušuje nastupovanie a dodáva rámu ľahkosť. Funkčnosť do posledného detailu s krásnym vzhľadom, ktorý zaujme na prvý pohľad.
Hliníkový rám s premyslenou geometriou
Kvalitný hliníkový rám ALU 6061 zaručuje ideálny pomer pevnosti a hmotnosti. Komfortná geometria s uhol hlavovej rúrky 68.5° a sedlovej rúrky 73.5° poskytuje stabilitu aj ovládateľnosť. Reach 410 mm a stack 622 mm vytvárajú prirodzenú jazdnú pozíciu. Moderná svetloružová matná farba dodáva bicyklu sebavedomý, no elegantný vzhľad.
Výkon pre každý terén
Shimano CUES prevodovka s 9 rýchlosťami a kazetou 11-46 zvládne každý kopec aj rýchly zjazd. Suntour XCM32 vidlica so zdvihom 100 mm pohltí nerovnosti terénu. Shimano MT200 kotúčové brzdy poskytujú spoľahlivé brzdenie za každých podmienok. 29-palcové kolesá s plášťami Phantom zabezpečujú plynulú jazdu na všetkých typoch trailov.
Vlastnosti / parametre produktu
| Velkosť kolies | 29 |
|---|---|
| Farba | ružová |
| Materiál rámu | Hliník |
| Veľkosť | M |
| Veľkosť rámu | M |
| Vidlica | Suntour XCM32, LO DS 100mm, 29" |
| Brzdy | Shimano MT200 / SMRT10 |
| Počet prevodov | 9 speed |
| Hmotnosť | 0 |
| Hlavové zloženie | NECO H156 |
| Reťaz | KMC XGLIDE |
| Ráfiky | CTM GA18, 622X21, 32H |
| Plášte | 29x2,20" PHANTOM |
| Sedlo | CTM Cloud WMN |
| Pedále | FP-873ZU |
| Radenie | Shimano CUES SL-U4000/9sp. |
| Prehadzovačka | Shimano CUES RD-U4000 |
| Náboje | CTM alloy center-lock 32H QR black |
| predstavec | CTM 7146/60mm |
| Rok | 2026 |
| sedlovka | CTM LCSP-3, 350/31,6 mm |
| Výška | 165-175 cm |
| Model | CHARISMA 2.0 29" |
| Zdvih | Cross Country (XC) |
| Vnútorná dĺžka stehna | 78-83 cm |
| Výrobca | CTM |
| hlavové zloženie | NECO H156 |
| plášte | 29x2,20" PHANTOM |
| prehadzovačka | Shimano CUES RD-U4000 |
| radenie | Shimano CUES SL-U4000/9sp. |
| reťaz | KMC XGLIDE |
| sedlo | CTM Cloud WMN |
| BB Drop | -62 |
| CTM typ | B |
| Chainstay Length | 445 |
| Fork Length | 510 |
| Fork Offset | 46 |
| Front Center | 683.5 |
| Head Tube Length | 110 |
| Horizontal Top Tube | 595 |
| Kazeta | Shimano CS-LG300/9, 11-46 |
| Kľuky | Shimano FC-UT400, 32T, 170mm |
| Novinka | true |
| Reach | 410 |
| Riadidlá | CTM N04M, 680/1" rise/31,8mm |
| Seat Tube Length | 405 |
| Stack | 622 |
| Typ rámu | ALU 6061, S, M, L |
| Uhol hlavovej rúrky | 68.5 |
| Uhol sedlovej rúrky | 73.5 |
| Výpredaj | false |
| Wheelbase | 1121 |
| Zľava | false |
| Radiaci systém | Shimano |
| Veľkosť bicykla | M |
Ďalšie z rovnakej značky
Viac ako 1 000 spokojných zákazníkov ročne
Ohodnoťte vaše skúsenosti v našich predajniach, servise a e-shope.


