CRUSSIS e-Atland 7.10-(720 Wh) (19)
7 %
Obrázok je ilustračný a má len informatívny charakter.
7 %
Vydajte sa na dobrodružstvo bez hraníc s horským elektrobicyklom e-Atland 7.10-(720 Wh)! Objavte nové obzory s horským e-bikom e-Atland 7.10-(720 Wh). S dostupnými veľkosťami rámu 17" a 19" je tento bicykel navrhnutý pre maximálny komfort a výkon v akomkoľvek teréne. Jeho čistý strieborný dizajn nielen zaujme, ale dodá vašej jazde aj nádych elegancie a jedinečnosti. O vašu bezpečnosť a kontrolu sa postarajú hydraulické brzdy SHIMANO BR-MT200, ktoré vám umožnia presne a spoľahlivo zastaviť aj v tých najnáročnejších podmienkach. Batéria LG Li-Ion 36V / 720 Wh (20 Ah) vám poskytne dojazd až 170 km, takže sa môžete bez obáv vydať na dlhšie trasy. So stredovým motorom PANASONIC GX Power Plus a jeho krútiacim momentom 75 Nm hravo zvládnete kopce a horské trasy. Plášte SCHWALBE SMART SAM Performance v kombinácii s vidlicou SUNTOUR XCM32 NLO DS 27,5" zaručujú pohodlnú jazdu s vynikajúcou priľnavosťou na akomkoľvek povrchu. Vďaka farebnému displeju LCD PANASONIC máte všetky dôležité údaje o jazde prehľadne na dosah ruky, zatiaľ čo 9-stupňová prehadzovačka SHIMANO Alivio vám umožní ľahko prispôsobiť jazdu podmienkam. S elektrobicyklom e-Atland 7.10-(720 Wh) sa každá jazda stane nezabudnuteľným zážitkom plným slobody a dobrodružstva.
Vydajte sa na dobrodružstvo bez hraníc s horským elektrobicyklom e-Atland 7.10-(720 Wh)! Objavte nové obzory s horským e-bikom e-Atland 7.10-(720 Wh). S dostupnými veľkosťami rámu 17" a 19" je tento bicykel navrhnutý pre maximálny komfort a výkon v akomkoľvek teréne. Jeho čistý strieborný dizajn nielen zaujme, ale dodá vašej jazde aj nádych elegancie a jedinečnosti. O vašu bezpečnosť a kontrolu sa postarajú hydraulické brzdy SHIMANO BR-MT200, ktoré vám umožnia presne a spoľahlivo zastaviť aj v tých najnáročnejších podmienkach. Batéria LG Li-Ion 36V / 720 Wh (20 Ah) vám poskytne dojazd až 170 km, takže sa môžete bez obáv vydať na dlhšie trasy. So stredovým motorom PANASONIC GX Power Plus a jeho krútiacim momentom 75 Nm hravo zvládnete kopce a horské trasy. Plášte SCHWALBE SMART SAM Performance v kombinácii s vidlicou SUNTOUR XCM32 NLO DS 27,5" zaručujú pohodlnú jazdu s vynikajúcou priľnavosťou na akomkoľvek povrchu. Vďaka farebnému displeju LCD PANASONIC máte všetky dôležité údaje o jazde prehľadne na dosah ruky, zatiaľ čo 9-stupňová prehadzovačka SHIMANO Alivio vám umožní ľahko prispôsobiť jazdu podmienkam. S elektrobicyklom e-Atland 7.10-(720 Wh) sa každá jazda stane nezabudnuteľným zážitkom plným slobody a dobrodružstva.
Farebné možnosti
Zvýhodnené ceny
Pre registrovaných
a verných zákazníkov
3 kamenné predajne
Výdajné miesta
po celom Slovensku
20 rokov profesionálnych skúseností
Naši certifikovaní mechanici
sa o teba dôkladne postarajú
Široká ponuka
Viac než 50 000
produktov v ponuke
Informácie o produkte CRUSSIS e-Atland 7.10-(720 Wh) (19)
| Rám | Alu 6061- veľkosť rámu 19" |
|---|---|
| Vidlica | SR-Suntour XCM32 NLO DS 27,5", zdvih 100 mm, uzamykanie vidlice |
| Priemer kolies | 27,5" |
| Ráfiky | CRUSSIS 27,5" disk, dvojstenný, s výstelkou, 30 mm |
| Náboje | Kotúč CRUSSIS, guličková ložiská, 32D |
| Hmotnosť | Váženie elektrobicyklov sa neriadi žiadnou zavedenou normou, ktorú by dodržiavali všetci výrobcovia. Niektoré značky uvádzajú umelo zníženú hmotnosť. Ak chcete zistiť hmotnosť bicykla, musíte si ho nechať odvážiť priamo v predajni. |
| Nosnosť | 120 kg |
| Riaditka | CRUSSIS AL 31,8 mm, šírka 760 mm |
| Predstavec | CRUSSIS AL 50 mm, uhol 7° |
| Gripy | CRUSSIS, 100% silikón |
| Hlavové zloženie | SEMI 1 1/8" |
| Batéria | LG Li-Ion 36V / 720 Wh (20 Ah) |
| Výkon motora | PANASONIC GX Power Plus, 250W (MAX 450W) 75 Nm |
| Umiestnenie motoru | stredový |
| Displej | Panel LCD PANASONIC, farebný displej |
| Riadiaca jednotka | Integrované v motore |
| Snímač šliapania | Torzná sila |
| Nabíjačka | 4 A (vrátane) |
| Dojazd | do 170 |
| Pedály | WELLGO, alu s odrazkou |
| USB port | USB Micro-B |
| Asistent chôdze | Áno |
| Počet prevodov | 1 x 9 |
| Prehadzovačka | SHIMANO Alivio RD-M3100-SGS, 9 rýchlostí |
| Radenie | SHIMANO Alivio SL-M3100, 9 rýchlostí |
| Reťaz | KMC X9 |
| Kazeta / viackolečko | SHIMANO CS-HG200-9, 9 rýchlostí |
| Prevodník a kľuky | Panasonic 38 zubov, CRS 170 mm |
| Brzda predná | SHIMANO BR-MT200, hydraulický, rotor 180 mm |
| Brzda zadná | SHIMANO BR-MT200, hydraulický, rotor 160 mm |
| Plášte | SCHWALBE Smart Sam Performance 27,5 x 2,35 |
| Sedlo | SELLE ROYAL |
| Sedlová objímka | CRUSSIS s RU AL, čierna 34,9 mm |
| Sedlovka | CRUSSIS so zámkom, 30,9 Ø, 350 mm |
| Rok | 2025 |
| Motor | Panasonic GXPP |
| Kapacita batérie | 720 Wh (20 Ah) |
| Modely | Atland |
| Umiestnenie motoru | stredový |
| Primárna farba - elektrobicykel | Biela |
| Sekundárna farba - elektrobicykel | Čierna |
| Farebnosť | biela, šedá, čierna, strieborná |
| Dojazd | Zvýšený (150-170 km) |
| Veľkosť rámu | 19 |
| Kategória elektrobicykla | Horské |
| Farebná varianta | Viacfarebné |
| Modelová séria | 7 |
Vlastnosti / parametre produktu
| Kategória | Horské |
|---|---|
| Farba | biela, šedá, čierna, strieborná |
| Veľkosť | 19 |
| Výška postavy | 173-183cm, 177-188cm, 195-203cm |
| Rok | 2025 |
| Model | Atland |
| Vnútorná dĺžka stehna | 84-89cm, 89-91cm, 81-86cm |
| Výrobca | Crussis |
| Identifikátor produktu | CRUSSIS e-Atland |
Ďalšie z rovnakej značky a veľkosti
Mohlo by Vás zaujať
Viac ako 1 000 spokojných zákazníkov ročne
Ohodnoťte vaše skúsenosti v našich predajniach, servise a e-shope.


