CRUSSIS e-Full 12.11-(800 Wh) M



- +6 ďalších
Obrázok je ilustračný a má len informatívny charakter.
Ovládnite traily s Crussis e-Full 12.11! Karbónový rám, motor DJI Avinox 120Nm a 800Wh batéria s dojazdom 157km. Špičkový výkon pre profíkov.
Ovládnite traily s Crussis e-Full 12.11! Karbónový rám, motor DJI Avinox 120Nm a 800Wh batéria s dojazdom 157km. Špičkový výkon pre profíkov.
Farebné možnosti
Zvýhodnené ceny
Pre registrovaných
a verných zákazníkov
3 kamenné predajne
Výdajné miesta
po celom Slovensku
20 rokov profesionálnych skúseností
Naši certifikovaní mechanici
sa o teba dôkladne postarajú
Široká ponuka
Viac než 50 000
produktov v ponuke
Informácie o produkte CRUSSIS e-Full 12.11-(800 Wh) M
Horské elektrobicykel e-Full 12.11 posúva hranice o úroveň vyššie. Jeho karbonový rám nielen znižuje hmotnosť, ale zároveň zabezpečuje výnimočnú tuhosť a efektívny prenos sily. Spolu s komponentmi najvyššej úrovne je určený jazdcom, ktorí vyžadujú extrémny výkon či už na trailoch, v technickom teréne alebo pri výjazdoch.
Základom sily e-biku je motor Avinox M1 2025 s krútiacim momentom až 120 Nm (v režime BOOST) a maximálnym pohonom 1000 W. Vďaka tomu ponúka výnimočnú dynamiku, citlivé dávkovanie výkonu a okamžitú odozvu.
Energii dodáva integrovaná batéria Avinox 800 Wh (22,28 Ah), ktorá poskytuje dostatočný dojazd pre celodenné výlety v teréne. Vďaka technológii rýchlonabíjania GaN a kompatibilite s nabíjačkou o výkone 12 A sa výrazne skracuje doba potrebná na dobitie batérie – z 0 % na 75 % za približne 1,5 hodiny, na plných 100 % za 2 hodiny a 25 minút.
Integrovaný OLED dotykový displej Avinox DP100 s uhlopriečkou 2" je prehľadný a intuitívny – ponúka všetko od asistencie po detailnú diagnostiku systému. Vďaka tomu, že jeho 2 bezdrôtové ovládače sú umiestnené priamo na riadidlách pre ešte jednoduchší výber podpory a listovanie displejom, je displej pohodlný na použitie aj počas samotnej jazdy, bez nutnosti sňať ruky z riadidiel.
Tlmenie je plne pripravené na náročné traily vpredu s vidlicou FOX Float 36 Grip (160 mm) a vzadu vďaka tlmiču FOX Float X, 2pos, Evol LV (210x55 mm). Táto kombinácia zabezpečuje výbornú citlivosť a pohlcovanie nárazov v každej situácii.
Prevody obstaráva špičková elektronická sada SRAM GX Eagle AXS T-Type (1x12) s kazetou 10–52 zubov. O bezpečné brzdenie sa starajú nové hydraulické brzdy SRAM Maven Base s kotúčmi 200 mm vpredu aj vzadu – silné a stabilné za všetkých podmienok.
Plášte MAXXIS ASSEGAI (vpredu) a MINION DHR II (vzadu), oba v rozmere 29x2.50", držia stopu aj v nedokonalom teréne.
E-bike dopĺňajú široké riadidlá RaceFace Chester 780 mm, teleskopická sedlovka X-Fusion Manic a pohodlné sedlo SELLE ROYAL. Optimalizované pre maximálnu efektivitu bez obmedzení.
Technická špecifikácia:
| Motor | Avinox M1 2025, 250W (MAX 1000W) 105 Nm (120 Nm v režime boost) |
| Nabíjačka | 12 A (súčasť výbavy) |
| Batéria | Avinox / 800 Wh (22,28 Ah) |
| Dojazd | až 157 km |
| Ovladanie | Bezdrôtový ovládač Avinox, ľavý a pravý |
| Displej | Avinox DP100, 2" dotykový displej OLED |
| USB port | USB Micro-C |
| Asistent chôdze | Áno |
| Riadiaca jednotka | Integrovaná v motore |
| Snímač šliapania | Torzný |
| Predný plášť | MAXXIS ASSEGAI 29x2.50 |
|
Zadný plášť |
MAXXIS MINION DHR II 29x2.50 |
| Priemer kolies | 29" |
| Ráfiky | CRUSSIS 29" disc, dvojstenné, vložkované, 30 mm |
| Náboj predný | CRUSSIS disc, průmyslová ložiska, 32D, BOOST pevná osa 15x110 mm |
| Náboj zadný | CRUSSIS disc, průmyslová ložiska, 32D, BOOST pevná osa 12x148 mm |
| Brzda predná | SRAM Maven Base, hydraulický, rotor 200 mm |
| Brzda zadná | SRAM Maven Base, hydraulický, rotor 200 mm |
| Vidlica | FOX Float 36, Grip, 29" BOOST, zdvih 160 mm, offset 44 mm |
| Rám | Carbon |
| Zadný tlmič | FOX Float X, 2pos, Evol LV, 210x55 |
| Hmotnosť | Uvádzaná hmotnosť 22,40 kg |
| Nosnosť | 120 kg |
| Hlavové zloženie | FSA NO.57/52 TAPERED 1 1/8" - 1,5" |
| Riaditka | RACEFACE Chester AL 35 mm, šírka 780 mm, rise 35 mm |
| Predstavec | RACEFACE Chester AL 40 mm, úhol 0° |
| Gripy | RACEFACE Getta, 30 mm, čierné |
| Sedlo | SELLE ROYAL |
| Sedlová objímka | CRUSSIS AL, čierná 34,9 mm |
| Sedlovka | X-FUSION MANIC 30,9 Ø, teleskopická, zdvih S - 125 mm, M - 150 mm, L - 170 mm, XL - 190 mm |
| Počet prevodov | 1 x 12 |
| Prehadzovačka | SRAM GX Eagle AXS T-Type, 12 rýchlostí |
| Radenie | SRAM AXS Rocker Controller Right, MMX |
| Rreťaz | SRAM GX Eagle T-Type Flattop, 126 článkov, 12 rýchlostí |
| Kazeta / viackolečko | SRAM XS-1270 Eagle T-Type 10-52Z |
| Prevodník a kľuky | SRAM T-Type Eagle 34Z, DJI Avinox ISIS 155 mm |
Vlastnosti / parametre produktu
| Velkosť kolies | 29" |
|---|---|
| Kategória | Celoodpružené-Horské |
| Farba | červená |
| Materiál rámu | Carbon |
| Veľkosť | M |
| Výrobca | CRUSSIS |
Mohlo by Vás zaujať
Ďalšie z rovnakej značky a veľkosti
Viac ako 1 000 spokojných zákazníkov ročne
Ohodnoťte vaše skúsenosti v našich predajniach, servise a e-shope.


