CRUSSIS ONE-Full 11.11-(800 Wh) M



- +6 ďalších
Obrázok je ilustračný a má len informatívny charakter.
120 Nm a 800 Wh energie. Crussis ONE-Full 11.11 (M) je ultimátny e-enduro stroj s revolučným pohonom DJI Avinox. Zažite budúcnosť cyklistiky!
120 Nm a 800 Wh energie. Crussis ONE-Full 11.11 (M) je ultimátny e-enduro stroj s revolučným pohonom DJI Avinox. Zažite budúcnosť cyklistiky!
Farebné možnosti
Zvýhodnené ceny
Pre registrovaných
a verných zákazníkov
3 kamenné predajne
Výdajné miesta
po celom Slovensku
20 rokov profesionálnych skúseností
Naši certifikovaní mechanici
sa o teba dôkladne postarajú
Široká ponuka
Viac než 50 000
produktov v ponuke
Informácie o produkte CRUSSIS ONE-Full 11.11-(800 Wh) M
Minimalizmus v dizajne, maximum v technológii. ONE-Full 11.11 je elektrobicykel navrhnutý pre jazdcov, ktorí požadujú špičkový výkon bez zbytočných okázalostí.
V odolnom hliníkovom ráme bije srdce motora Avinox M1 (2025) s krútiacim momentom až 120 Nm (režim BOOST) a výkonom až 1000 W. Spolu s inteligentným riadením výkonu (Auto, Trail, Turbo) poskytuje plynulú a silnú podporu aj v tých najťažších podmienkach.
Energiu dodáva integrovaná batéria Avinox 800 Wh, ktorá spoľahlivo zvláda technicky náročné trasy aj dlhšie výlety. Vďaka kompatibilite s nabíjačkou 12 A sú prestoje na dobitie batérie minimálne, pretože využíva technológiu rýchleho nabíjania GaN, umožňujúcu dobiť batériu z 0 na 75 % približne za 1,5 hodiny a na 100 % za 2 hodiny a 25 minút.
O dokonalý prehľad na trase sa stará integrovaný 2" OLED dotykový displej Avinox DP100, intuitívny, prehľadný a ľahko čitateľný aj počas jazdy vďaka 2 bezdrôtovým ovládačom umiestneným na riadidlách pre ešte jednoduchší výber podpory a listovanie displejom.
Pohodlie a ovládateľnosť zabezpečuje odpruženie FOX: vpredu robustná vidlica FOX AWL HD 36 Air so zdvihom 160 mm, vzadu tlmič FOX Float Rhythm Evol LV, oba pripravené tlmiť nárazy v náročnom teréne.
Radenie je osadené sadou SRAM 70 T-Type Eagle (1x12) s kazetou s rozsahom 11–52 zubov a spoľahlivým prenosom sily vďaka kľukám SRAM s prevodníkom 34 zubov.
Brzdný výkon obstarávajú výkonné hydraulické štvorkotúčové brzdy SRAM DB8 Stealth s kotúčmi o priemere 200 mm pre maximálnu bezpečnosť.
O priľnavosť sa starajú špičkové trailové plášte MAXXIS ASSEGAI (predný) a MINION DHR II (zadný) – kombinácia overená na enduro závodoch i divokých zjazdoch.
Pohodlný posed zabezpečí teleskopická sedlovka X-Fusion Manic (v rôznych zdvihoch podľa rámu), 780 mm široké riadidlá CRUSSIS a pohodlné sedlo SELLE ROYAL.
Technická špecifikácia:
| Motor | Avinox M1 2025, 250W (MAX 1000W) 105 Nm (120 Nm v režime boost) |
| Nabíjačka | 12 A (súčasť výbavy) |
| Batéria | Avinox / 800 Wh (22,28 Ah) |
| Dojazd | až 157 km |
| Ovladanie | Bezdrôtový ovládač Avinox, ľavý a pravý |
| Displej | Avinox DP100, 2" dotykový displej OLED |
| USB port | USB Micro-C |
| Asistent chôdze | Áno |
| Riadiaca jednotka | Integrovaná v motore |
| Snímač šliapania | Torzný |
| Predný plášť | MAXXIS ASSEGAI 29x2.50 |
|
Zadný plášť |
MAXXIS MINION DHR II 29x2.50 |
| Priemer kolies | 29" |
| Ráfiky | CRUSSIS 29" disc, dvojstenné, vložkované, 30 mm |
| Náboj predný | CRUSSIS disc, průmyslová ložiska, 32D, BOOST pevná osa 15x110 mm |
| Náboj zadný | CRUSSIS disc, průmyslová ložiska, 32D, BOOST pevná osa 12x148 mm |
| Brzda predná | SRAM DB8 Stealth, hydraulická, rotor 200 mm |
| Brzda zadná | SRAM DB8 Stealth, hydraulická, rotor 200 mm |
| Vidlica | FOX AWL HD 36 Air 29" BOOST, zdvih 160 mm, offset 44 mm |
| Rám | Alu 6061- veľkosť rámu M |
| Zadný tlmič | FOX Float Rhythm, 2pos, Evol LV, 210x55 |
| Hmotnosť | Uvádzaná hmotnosť 22,40 kg |
| Nosnosť | 120 kg |
| Hlavové zloženie | ACROS TAPERED 1 1/8" - 1,5", ICR |
| Riaditka | CRUSSIS AL Ø 31,8 mm, šírka 780 mm |
| Predstavec | CRUSSIS AL 45 mm, uhol 0°, Ø 31,8 mm |
| Gripy | CRUSSIS, s objímkou, Ø 33 mm, čierna |
| Sedlo | SELLE ROYAL |
| Sedlová objímka | CRUSSIS AL, čierná 34,9 mm |
| Sedlovka | X-FUSION MANIC 30,9 Ø, teleskopická, zdvih S - 125 mm, M - 150 mm, L - 170 mm, XL - 190 mm |
| Počet prevodov | 1 x 12 |
| Prehadzovačka | SRAM 70 T-Type Eagle, 12 rýchlostí |
| Radenie | SRAM 70 T-Type Eagle, MMX |
| Rreťaz | SRAM 70 T-Type, 12 rýchlostí |
| Kazeta / viackolečko | SRAM XS-1270 Eagle T-Type 10-52z |
| Prevodník a kľuky | SRAM T-Type Eagle 34Z, DJI Avinox ISIS 155 mm |
Vlastnosti / parametre produktu
| Pohlavie | unisex |
|---|---|
| Velkosť kolies | 29" |
| Kategória | Celoodpružené-Horské |
| Farba | šedá |
| Veľkosť | M |
| Výrobca | CRUSSIS |
Mohlo by Vás zaujať
Ďalšie z rovnakej značky a veľkosti
Viac ako 1 000 spokojných zákazníkov ročne
Ohodnoťte vaše skúsenosti v našich predajniach, servise a e-shope.


