CRUSSIS e-Hard 11.11 (800 Wh) S



- +5 ďalších
Obrázok je ilustračný a má len informatívny charakter.
Crussis e-Hard 11.11 s 800 Wh batériou a motorom DJI Avinox. Dojazd až 157 km, 120 Nm krútiaci moment a prémiová FOX vidlica. Budúcnosť e-MTB hardtailov!
Crussis e-Hard 11.11 s 800 Wh batériou a motorom DJI Avinox. Dojazd až 157 km, 120 Nm krútiaci moment a prémiová FOX vidlica. Budúcnosť e-MTB hardtailov!
Zvýhodnené ceny
Pre registrovaných
a verných zákazníkov
3 kamenné predajne
Výdajné miesta
po celom Slovensku
20 rokov profesionálnych skúseností
Naši certifikovaní mechanici
sa o teba dôkladne postarajú
Široká ponuka
Viac než 50 000
produktov v ponuke
Informácie o produkte CRUSSIS e-Hard 11.11 (800 Wh) S
Základom e-biku je do detailu prepracovaný hliníkový rám, ktorý zabezpečuje potrebnú pevnosť a komfort aj na dlhších trasách. Elektrobicykel poháňa výkonný motor Avinox M1 (2025) s maximálnym výkonom až 1000 W. Vďaka krútiacemu momentu 105 Nm (až 120 Nm v režime BOOST) poskytuje dynamické zrýchlenie a plynulý záber aj v náročných stúpaniach.
Batéria Avinox s kapacitou 800 Wh vám umožní zájsť ďalej a zvládnuť aj náročnejšie trasy. Vďaka elegantnej integrácii do rámu si e-bike zachováva športový vzhľad a nízke ťažisko.
Kompaktná nabíjačka 12 A s technológiou rýchleho nabíjania GaN a výkonom 508 W umožňuje nabiť batériu z 0 % na 75 % približne za 1,5 hodiny a na 100 % za 2 hodiny a 25 minút.
2" dotykový OLED displej Avinox DP100 s dvomi bezdrôtovými ovládačmi na riadidlách vám poskytne úplnú kontrolu nad jazdou a pohodlné prepínanie asistenčných režimov aj počas jazdy.
Odpružená vidlica FOX AWL 34 so zdvihom 130 mm dokonale tlmí nerovnosti a ponúka presnú odozvu aj na technických trailoch. Teleskopická sedlovka X-Fusion Manic umožňuje okamžité prispôsobenie posedu počas jazdy.
Prevodový systém SRAM 70 T-Type Eagle 1x12 je navrhnutý pre presné a plynulé radenie. Hydraulické brzdy SRAM DB8 Stealth s 200 mm kotúčmi vpredu aj vzadu zabezpečujú silný brzdný účinok za každých podmienok.
Trailové plášte MAXXIS REKON 29x2.60 poskytujú vynikajúcu trakciu na koreňoch, štrku a mokrej hline pre maximálnu istotu v teréne.
CRUSSIS e-Hard 11.11 kombinuje športové DNA s najmodernejšími technológiami – ideálna voľba pre športovcov, skúsených jazdcov aj fanúšikov trailov hľadajúcich spoľahlivý stroj do každého terénu.
Technická špecifikácia:
| Motor | Avinox M1 2025, 250W (MAX 1000W) 105 Nm (120 Nm v režime boost) |
| Nabíjačka | 12 A (súčast výbavy) |
| Batéria | Avinox / 800 Wh (22,28 Ah) |
| Dojazd | až 157 km |
| Ovladanie | Bezdrôtový ovládač Avinox, ľavý a pravý |
| Displej | Avinox DP100, 2" dotykový displej OLED |
| USB port | USB Micro-C |
| Asistent chôdze | áno |
| Riadiaca jednotka | Integrovaná v motore |
| Snímač šliapania | torzný |
| Pedály | WELLGO, plast s reflektorom |
| Plášte | MAXXIS REKON 29x2.60 |
| Priemer kolies | 29" |
| Ráfiky | CRUSSIS 29" disc, dvojstenné, vložkované, 30 mm |
| Náboj predný | Kotúč CRUSSIS, priemyselné ložiská, 32D, pevná os BOOST 15x110 mm |
| Náboj zadný | Kotúč CRUSSIS, priemyselné ložiská, 32D, pevná náprava BOOST 12x148 mm |
| Brzda predná | SRAM DB8 Stealth, hydraulická, 200 mm rotor |
| Brzda zadná | SRAM DB8 Stealth, hydraulická, 200 mm rotor |
| Vidlica | FOX AWL 34, 29" BOOST, zdvih 130 mm, offset 44 mm |
| Rám | Alu 6061 |
| Hmotnosť | Uvádzaná hmotnosť 20,80 kg |
| Nosnosť | 120 kg |
| Hlavové zloženie | ACROS TAPERED 1 1/8" - 1,5", ICR |
| Riaditka | CRUSSIS AL , Ø 31,8 mm, šírka 780 mm |
| Predstavec | CRUSSIS AL 45 mm, uhol 0°, Ø 31,8 mm |
| Gripy | CRUSSIS, so zásuvkou, Ø 33 mm, čierna |
| Sedlo | SELLE ROYAL |
| Sedlová objímka | CRUSSIS AL, čierna 34,9 mm |
| Sedlovka | X-FUSION MANIC 30,9 Ø, teleskopická, zdvih S - 125 mm, M - 150 mm, L - 170 mm, XL - 190 mm |
| Počet prevodov | 1 x 12 |
| Prehadzovačka | SRAM 70 T-Type Eagle, 12 rýchlostí |
| Radenie | SRAM 70 T-Type Eagle, MMX |
| Rreťaz | SRAM 70 T-Type, 12 rýchlostí |
| Kazeta / viackolečko | SRAM XS-1270 Eagle T-Type 10-52z |
| Prevodník a kľuky | SRAM T-Type Eagle 34Z, DJI Avinox ISIS 155 mm |
Vlastnosti / parametre produktu
| Pohlavie | unisex |
|---|---|
| Velkosť kolies | 29" |
| Kategória | Hardtail-Horský |
| Farba | čierna |
| Veľkosť | S |
| Výrobca | CRUSSIS |
Mohlo by Vás zaujať
Viac ako 1 000 spokojných zákazníkov ročne
Ohodnoťte vaše skúsenosti v našich predajniach, servise a e-shope.


