AREON GX Pro - čierna / matná tehlová S (16)
Obrázok je ilustračný a má len informatívny charakter.
AREON GX Pro - čierna / matná tehlová S (16)
Na sklade - 3 až 7 dní
3 899,99 € / KSs DPH
3 170,72 € bez DPH
AREON GX Pro - čierna / matná tehlová S (16)
Farebné možnosti
Pridať do obľúbenýchPridať do porovnania
Zvýhodnené ceny
Pre registrovaných
a verných zákazníkov
3 kamenné predajne
Výdajné miesta
po celom Slovensku
20 rokov profesionálnych skúseností
Naši certifikovaní mechanici
sa o teba dôkladne postarajú
Široká ponuka
Viac než 50 000
produktov v ponuke
Informácie o produkte AREON GX Pro - čierna / matná tehlová S (16)
Celoodpružený trailový elektrobicykel s 29” palcovými kolesami, ktorý ťa dostane všestrannosťou! Zdvih zadnej stavby až 135mm a štvorčapový overený systém pruženia v spolupráci s vyváženou športovou geometriou zabezpečia efektívne šliapanie a stabilitu v náročnom teréne. Je vybavený extrémne výkonným motorom Panasonic GXM 100 (100Nm) a integrovanou batériou BMZ V10 s kapacitou až 820Wh. Extra rámové úchyty na príslušenstvo ako sú tašky, box s náradím alebo druhá fľaša, integrovaný systém kabeláže a efektné zahladené zvary dopĺňajú nabitú výbavu.
Vlastnosti / parametre produktu
| Velkosť kolies | 29" |
|---|---|
| Farba | čierna |
| Materiál rámu | Hliník |
| Veľkosť | S |
| Veľkosť rámu | S (16") |
| Vidlica | Rock Shox PSYLO GOLD Isolator, 150mm, boost™ 15x110axle |
| Brzdy | TRP SLATE EVO-HD-M807, four pistons/203mm |
| Počet prevodov | 12 speed |
| Hmotnosť | 0 |
| Ráfiky | WTB ST Tough, 30mm, TCS 2.0, 29", 32H |
| Pedále | VPE 527 |
| batéria | BMZ V10 820Wh / 36V / 22,8Ah |
| Kapacita batérie | 820 Wh |
| Motor | Panasonic GXM 100 |
| Náboje | Shimano TC500, CL, F15/R12 thru type axle |
| predstavec | CTM TDS/35 mm |
| Rok | 2026 |
| sedlovka | EXA Form KSP900, S-125mm, M-150mm, L/XL-175mm |
| Výška | 155-165 cm |
| Model | AREON GX Pro |
| Zdvih | Trail |
| Vnútorná dĺžka stehna | 73-78 cm |
| Výrobca | CTM |
| hlavové zloženie | FSA No.80/62 |
| plášte | MAXXIS Minion DHF 29x2,50"/Dissector 29x2,40" EXO, TR |
| prehadzovačka | Shimano XT RD-M8130 Linkglide |
| radenie | Sram Eagle 70T single click/12sp |
| reťaz | Sram GX T-type |
| sedlo | CTM Cloud M |
| Typ bicykla | Elektrické bicykle |
| BB Drop | -25 |
| CTM typ | B |
| Chainstay Length | 485 |
| Fork Length | 550 |
| Fork Offset | 51 |
| Front Center | 785 |
| Head Tube Length | 145 |
| Horizontal Top Tube | 605 |
| Kazeta | Sram XS 1270 T-type, 10-52 |
| Kľuky | FSA 38T, 165mm |
| Novinka | true |
| Reach | 455 |
| Riadidlá | CTM N06, 760/1" rise/35mm |
| Seat Tube Length | 390 |
| Stack | 639 |
| Typ rámu | A35 FS frame, Alloy 6061, Full Integrated Battery, ICR, 12x148mm, UDH, 4-Link, travel 135 mm, S, M, L, XL |
| Uhol hlavovej rúrky | 66 |
| Uhol sedlovej rúrky | 74 |
| Výpredaj | false |
| Wheelbase | 1268 |
| Zľava | false |
| Radiaci systém | SRAM GX Eagle |
| Tlmič | Rock Shox Deluxe Ultimate, Linear XL Air Can 210x50 |
| Veľkosť bicykla | S |
Ďalšie z rovnakej značky a veľkosti
Mohlo by Vás zaujať
Viac ako 1 000 spokojných zákazníkov ročne
Ohodnoťte vaše skúsenosti v našich predajniach, servise a e-shope.

5/5

