Fathom E+ 2 EX M Cordovan
Obrázok je ilustračný a má len informatívny charakter.
Fathom E+ 2 EX M Cordovan
Na sklade - 3 až 7 dní
3 239,00 € / KSs DPH
2 676,86 € bez DPH
Fathom E+ 2 EX M Cordovan
Farebné možnosti
Pridať do obľúbenýchPridať do porovnania
Zvýhodnené ceny
Pre registrovaných
a verných zákazníkov
3 kamenné predajne
Výdajné miesta
po celom Slovensku
20 rokov profesionálnych skúseností
Naši certifikovaní mechanici
sa o teba dôkladne postarajú
Široká ponuka
Viac než 50 000
produktov v ponuke
Informácie o produkte Fathom E+ 2 EX M Cordovan
Toto všestranné nové elektrokolo kombinuje větší hlavový úhel a odpruženou vidlici z horského kola s praktičností městského kola. Díky integrovaným světlům, blatníkům a nosiči je Fathom E+ EX ideální pro aktivní životní styl.
HYBRIDNÍ TECHNOLOGIE
MOTOR SyncDrive Sport2, 75Nm, powered by Yamaha
OVLÁDACÍ JEDNOTKA RideControl Dash 2in1
DISPLEJ ANT+ RideControl Dash 2in1
BATERIE EnergyPak Smart 625 Wh EnergyPak Plus Range Extender kompatibel
NABÍJEČKA EnergyPak Smart Charger Compact, 4A
Giant RideControl App enabled ANT+ wireless display signal with e-bike
VELIKOST M
BARVA Cordovan
RÁM AluxX Rahmen, Integrierter Speed Sensor, EnergyPak Plus kompatibel, 12x148mm, SRAM UDH Schaltauge
VIDLICE SR Suntour XCR 34 2-CR Coil, 130mm Federweg, Boost 15x110mm
KOMPONENTY
ŘIDÍTKA GIANT Connect TR Riser 31.8, 20mm rise
GRIPY GIANT Tactal single lock-on
PŘEDSTAVEC GIANT Contact
SEDLOVKA GIANT 30.9mm
SEDLO GIANT Ergo Contact Trail
PEDÁLY Aluminum Platform
OSAZENÍ
SCHALTUNG, ANTRIEB
ŘAZENÍ Shimano Cues LinkGlide
PŘEHAZOVAČKA Shimano Cues LinkGlide, 9-fach
BRZDY Tektro HD-M285, 180mm
KAZETA Shimano Cues, LinkGlide, CS-LG300-9, 11-46T
ŘEŤEZ KMC eGlide NP/BK, e-bike optimized
KLIKY FSA Comet, FSA MegaTooth 36T Kettenblatt
KOLA
RÁFKY GIANT XCT 29", Tubeless Ready, 25mm Innenweite
NÁBY (V/H) GIANT eTracker
PLÁŠTE REIFEN Maxxis Rekon 29 x 2.4" Draht Auslieferung mit Schlauch
STOJANEK (TEILW. VERBAUT) GIANT KSA 40
SVĚTLA (V/H) GIANT Recon E50, 50 Lux Axa BlueLine Steady E6
NOSIČ GIANT Rack-It MIK
Vlastnosti / parametre produktu
| Velkosť kolies | 29" |
|---|---|
| Farba | Hnedá |
| Materiál rámu | Hliník |
| Veľkosť | M |
| Kapacita batérie | 625 Wh |
| Motor | SyncDrive Sport2 |
| Výška | 169-179 cm |
| Zdvih | Trail |
| Vnútorná dĺžka stehna | 79-84 cm |
| Výrobca | Giant |
| Radiaci systém | Shimano Cues LinkGlide |
| Distribuce | CZ |
Mohlo by Vás zaujať
Ďalšie z rovnakej značky a veľkosti
Viac ako 1 000 spokojných zákazníkov ročne
Ohodnoťte vaše skúsenosti v našich predajniach, servise a e-shope.

5/5

