FLASH - matná čierna 11
Obrázok je ilustračný a má len informatívny charakter.
FLASH - matná čierna 11
FLASH - matná čierna 11
Farebné možnosti
Zvýhodnené ceny
Pre registrovaných
a verných zákazníkov
3 kamenné predajne
Výdajné miesta
po celom Slovensku
20 rokov profesionálnych skúseností
Naši certifikovaní mechanici
sa o teba dôkladne postarajú
Široká ponuka
Viac než 50 000
produktov v ponuke
Informácie o produkte FLASH - matná čierna 11
Prvý bicykel pre mladých cyklistov
Hliníkový rám s pokročilou geometriou zabezpečuje bezpečnú a pohodlnú jazdu pre deti od 115 do 140 cm výšky. Kvalitné komponenty Shimano a CTM garantujú spoľahlivosť a dlhú životnosť. Matná čierna farba s výraznými žltými akcentmi vytvára moderný a atraktívny dizajn. Ideálna voľba pre deti, ktoré sa chcú naučiť ovládať prevodový systém a rozvinúť svoje cyklistické zručnosti.
Hliníková konštrukcia a kvalitné materiály
Rám z hliníkovej zliatiny AL 6061 poskytuje optimálny pomer pevnosti a hmotnosti pre mladých jazdcov. Alloy vidlica a komponenty sú navrhnuté pre dlhodobé používanie a minimálnu údržbu. CTM kolesa s 28 otvormi a kvalitné plášte 20x1.95" zabezpečujú stabilitu a priľnavosť na rôznych povrchoch. Každý detail je premyslený tak, aby vydržal náročné detské používanie.
Výkonnosť a bezpečnosť na prvom mieste
Shimano prevodový systém s 6 rýchlosťami umožňuje deťom postupne sa učiť efektívne radenie a zvládať rôzne terénne podmienky. Spoľahlivé V-brzdy Alloy poskytujú presné brzdenie v každej situácii. Ergonomické sedlo a nastaviteľná výška umožňujú prispôsobenie bicykla rastúcemu dieťaťu. Investícia do kvalitného detského bicykla, ktorý podporí lásku k cyklistike na celý život.
Vlastnosti / parametre produktu
| Velkosť kolies | 20" |
|---|---|
| Farba | matná čierna |
| Materiál rámu | Hliník |
| Veľkosť | 11 |
| Veľkosť rámu | 11" |
| Vidlica | ALLOY 6061 20" |
| Brzdy | Alloy V-brake |
| Počet prevodov | 6 speed |
| Hmotnosť | 0 |
| Hlavové zloženie | 1 1/8" DIA:25.4/34/30mm |
| Reťaz | KMC Z33 |
| Ráfiky | CTM 406X20, 28H, black |
| Plášte | 20x1.95" 30TPI skinwall |
| Sedlo | CTM kids 232x140mm |
| Pedále | Junior HF-696 |
| Radenie | Shimano RV 300/6 speed |
| Prehadzovačka | Shimano Tourney RD-TY200 |
| Náboje | Matrix alloy 28H |
| predstavec | CTM Alloy 60/25,4 mm |
| Rok | 2026 |
| sedlovka | ALU seatpost Ø27,2 x 200mm |
| Model | FLASH |
| Výrobca | CTM |
| hlavové zloženie | 1 1/8" DIA:25.4/34/30mm |
| plášte | 20x1.95" 30TPI skinwall |
| prehadzovačka | Shimano Tourney RD-TY200 |
| radenie | Shimano RV 300/6 speed |
| reťaz | KMC Z33 |
| sedlo | CTM kids 232x140mm |
| Typ bicykla | Mechanické bicykle |
| BB Drop | 0 |
| CTM typ | B |
| Chainstay Length | 0 |
| Fork Length | 0 |
| Fork Offset | 0 |
| Front Center | 0 |
| Head Tube Length | 0 |
| Horizontal Top Tube | 0 |
| Kazeta | Shimano MF-TZ500 6 speed 14-28T |
| Kľuky | Prowheel, 32T, 114mm |
| Novinka | true |
| Reach | 0 |
| Riadidlá | CTM alloy 540mm 40mm rise |
| Seat Tube Length | 0 |
| Stack | 0 |
| Typ rámu | FLASH, AL 6061, 11" |
| Uhol hlavovej rúrky | 0 |
| Uhol sedlovej rúrky | 0 |
| Výpredaj | false |
| Wheelbase | 0 |
| Zľava | true |
| Veľkosť bicykla | 20" |
| Výška dieťaťa | 115-140 cm |
Ďalšie z rovnakej značky
Viac ako 1 000 spokojných zákazníkov ročne
Ohodnoťte vaše skúsenosti v našich predajniach, servise a e-shope.


