MAGGIE - matná pistáciová 11
Obrázok je ilustračný a má len informatívny charakter.
MAGGIE - matná pistáciová 11
MAGGIE - matná pistáciová 11
Farebné možnosti
Zvýhodnené ceny
Pre registrovaných
a verných zákazníkov
3 kamenné predajne
Výdajné miesta
po celom Slovensku
20 rokov profesionálnych skúseností
Naši certifikovaní mechanici
sa o teba dôkladne postarajú
Široká ponuka
Viac než 50 000
produktov v ponuke
Informácie o produkte MAGGIE - matná pistáciová 11
Perfektný bicykel pre mladé cyklistky
Štýlový detský bicykel v jemnej pistáciovej farbe prináša radosť z jazdy každej mladej cyklistke. Kvalitné spracovanie a premyslený dizajn zabezpečujú bezpečnosť a pohodlie pri každej jazde. Ideálny pre deti vo veku 115-140 cm, ktoré chcú objavovať svet na dvoch kolesách s istotou a eleganciou.
Kvalitné materiály a konštrukcia
Hliníkový rám MAGGIE poskytuje optimálnu kombináciu pevnosti a ľahkosti pre mladých jazdcov. Hi-Ten vidlica a kvalitné komponenty Shimano zaručujú spoľahlivosť a dlhú životnosť bicykla. Premyslené rozmery a ergonómia sú špeciálne navrhnuté pre pohodlnú jazdu detí v danej vekovej kategórii.
Bezpečnosť a ovládateľnosť
Spoľahlivé V-brzdy Alloy poskytujú výbornú brzdnú silu primeranú detským rukám. 6-stupňové radenie Shimano umožňuje ľahké prispôsobenie sa rôznym terénnym podmienkam. Kvalitné kolesá s pneumatikami 20x1,75 zabezpečujú stabilitu a istú jazdu na asfaltových aj prírodných cestách.
Vlastnosti / parametre produktu
| Velkosť kolies | 20 |
|---|---|
| Farba | matná pistáciová |
| Materiál rámu | Hliník |
| Veľkosť | 11 |
| Veľkosť rámu | 11" |
| Vidlica | Hi Ten unicrown 20" |
| Brzdy | Alloy V-brake |
| Počet prevodov | 6 speed |
| Hmotnosť | 0 |
| Hlavové zloženie | 1" DIA:25.4/30/27mm |
| Reťaz | KMC Z33 |
| Ráfiky | CTM 406X20, 28H, black |
| Plášte | 20x1,75" |
| Sedlo | CTM kids 232x140mm |
| Pedále | Junior HF-910 |
| Radenie | Shimano RV 300/6 speed |
| Prehadzovačka | Shimano Tourney RD-TY200 |
| Náboje | Matrix alloy 28H |
| predstavec | CTM 60mm ø25.4mm |
| Rok | 2026 |
| sedlovka | Steel 200/25,4 mm |
| Model | MAGGIE |
| Výrobca | CTM |
| hlavové zloženie | 1" DIA:25.4/30/27mm |
| plášte | 20x1,75" |
| prehadzovačka | Shimano Tourney RD-TY200 |
| radenie | Shimano RV 300/6 speed |
| reťaz | KMC Z33 |
| sedlo | CTM kids 232x140mm |
| Typ bicykla | Mechanické bicykle |
| BB Drop | 0 |
| CTM typ | B |
| Chainstay Length | 0 |
| Fork Length | 0 |
| Fork Offset | 0 |
| Front Center | 0 |
| Head Tube Length | 0 |
| Horizontal Top Tube | 0 |
| Kazeta | Shimano MF-TZ500 6 speed 14-28T |
| Kľuky | Prowheel, 32T, 114mm |
| Novinka | true |
| Reach | 0 |
| Riadidlá | CTM steel 540mm 40mm rise |
| Seat Tube Length | 0 |
| Stack | 0 |
| Typ rámu | MAGGIE, Hi-Ten, 11" |
| Uhol hlavovej rúrky | 0 |
| Uhol sedlovej rúrky | 0 |
| Výpredaj | false |
| Wheelbase | 0 |
| Zľava | false |
| Veľkosť bicykla | 20" |
| Výška dieťaťa | 115-140 cm |
Ďalšie z rovnakej značky
Viac ako 1 000 spokojných zákazníkov ročne
Ohodnoťte vaše skúsenosti v našich predajniach, servise a e-shope.


