FOXY - matná limetková 8
Obrázok je ilustračný a má len informatívny charakter.
FOXY - matná limetková 8
FOXY - matná limetková 8
Zvýhodnené ceny
Pre registrovaných
a verných zákazníkov
3 kamenné predajne
Výdajné miesta
po celom Slovensku
20 rokov profesionálnych skúseností
Naši certifikovaní mechanici
sa o teba dôkladne postarajú
Široká ponuka
Viac než 50 000
produktov v ponuke
Informácie o produkte FOXY - matná limetková 8
Prvý bicykel pre malých dobrodruhov
Detský bicykel s 16-palcovými kolesami vytvorený pre začínajúcich cyklistov vo veku 4-7 rokov. Hliníková konštrukcia zabezpečuje nízku hmotnosť a jednoduchú manipuláciu pre malé ruky. Žiarivá limetková farba dodá každej jazde energiu a radosť. Bezpečnosť a zábava idú ruka v ruke.
Kvalitná hliníková konštrukcia
Rám z hliníkovej zliatiny AL 6061 poskytuje optimálnu kombináciu pevnosti a ľahkosti. Každý komponent je starostlivo vybraný pre detské potreby - od ergonomického sedla s držadlom až po spoľahlivé V-brzdy. Kvalitné náboje Matrix a plášte s bočnicami zabezpečujú plynulú jazdu. Precízne spracovanie garantuje dlhú životnosť.
Bezpečnosť a rast dieťaťa
Vhodný pre deti s výškou 105-120 cm, bicykel rastie spolu s vaším dieťaťom. Jednoduché ovládanie s jedným prevodom umožňuje sústrediť sa na základy jazdy bez zbytočných komplikácií. V-brzdy poskytujú spoľahlivé brzdenie prispôsobené detskej sile. Investícia do prvých cyklistických zážitkov, ktoré formujú celoživotnú lásku k bicyklovaniu.
Vlastnosti / parametre produktu
| Velkosť kolies | 16 |
|---|---|
| Farba | matná limetková |
| Materiál rámu | Hliník |
| Veľkosť | 8 |
| Veľkosť rámu | 8" |
| Vidlica | ALLOY 6061 16" |
| Brzdy | Alloy V-brake |
| Počet prevodov | 1 speed |
| Hmotnosť | 0 |
| Hlavové zloženie | 1 1/8" DIA:25.4/34/30mm |
| Reťaz | KMC 410 |
| Ráfiky | CTM 305x21 20H BLACK |
| Plášte | 16x1.75" (47-305) 30TPI skinwall |
| Sedlo | CTM kid with handle |
| Pedále | TU 802A |
| Náboje | Matrix alloy 20H |
| predstavec | CTM Alloy 45/25,4 mm |
| Rok | 2026 |
| sedlovka | ALU seatpost Ø27,2 x 160mm |
| Model | FOXY |
| Výrobca | CTM |
| hlavové zloženie | 1 1/8" DIA:25.4/34/30mm |
| plášte | 16x1.75" (47-305) 30TPI skinwall |
| reťaz | KMC 410 |
| sedlo | CTM kid with handle |
| Typ bicykla | Mechanické bicykle |
| BB Drop | 0 |
| CTM typ | B |
| Chainstay Length | 0 |
| Fork Length | 0 |
| Fork Offset | 0 |
| Front Center | 0 |
| Head Tube Length | 0 |
| Horizontal Top Tube | 0 |
| Kľuky | Prowheel 28T 102mm |
| Novinka | true |
| Reach | 0 |
| Riadidlá | CTM alloy 540mm 40mm rise |
| Seat Tube Length | 0 |
| Stack | 0 |
| Typ rámu | FOXY, AL 6061, 8" |
| Uhol hlavovej rúrky | 0 |
| Uhol sedlovej rúrky | 0 |
| Výpredaj | false |
| Wheelbase | 0 |
| Zľava | true |
| Veľkosť bicykla | 16" |
| Výška dieťaťa | 105-120 cm |
Ďalšie z rovnakej značky
Viac ako 1 000 spokojných zákazníkov ročne
Ohodnoťte vaše skúsenosti v našich predajniach, servise a e-shope.


