TOMMY - matná limetková 8
Obrázok je ilustračný a má len informatívny charakter.
TOMMY - matná limetková 8
TOMMY - matná limetková 8
Farebné možnosti
Zvýhodnené ceny
Pre registrovaných
a verných zákazníkov
3 kamenné predajne
Výdajné miesta
po celom Slovensku
20 rokov profesionálnych skúseností
Naši certifikovaní mechanici
sa o teba dôkladne postarajú
Široká ponuka
Viac než 50 000
produktov v ponuke
Informácie o produkte TOMMY - matná limetková 8
Prvý bicykel pre malých dobrodruhov
Detský bicykel s 16-palcovými kolesami v žiarivej matnej limetkovej farbe prináša radosť z jazdy pre deti vo veku 4-6 rokov. Hliníkový rám zaručuje ľahkosť a odolnosť, zatiaľ čo bezpečnostné pomocné kolieska poskytujú istotu pri prvých jazdách. Ergonomicky navrhnuté sedlo s držadlom umožňuje rodičom ľahko pomáhať pri učení sa jazdiť.
Kvalitné komponenty pre bezpečnosť
Hi-Ten oceľová vidlica v kombinácii s hliníkovým rámom vytvára stabilnú konštrukciu odolnú voči pádom a nárazom. V-brzdy na prednom kolese a nožná brzda vzadu zabezpečujú spoľahlivé brzdenie prispôsobené detským potrebám. Oceľové riadidlá s výškou 40mm poskytujú pohodlný úchop pre malé ruky.
Ideálny pre výšku 100-120 cm
Veľkosť rámu 8 palcov je presne navrhnutá pre deti s výškou 100-120 cm, čo zaručuje správnu jazdnú pozíciu a bezpečnosť. Jednoduché prevodenie umožňuje deťom sústrediť sa na rovnováhu a riadenie bez zbytočných komplikácií. Žiarivo žltá farba zvyšuje viditeľnosť na ceste a dodáva bicyklu atraktívny vzhľad.
Vlastnosti / parametre produktu
| Velkosť kolies | 16" |
|---|---|
| Farba | matná limetková |
| Materiál rámu | Hliník |
| Veľkosť | 8 |
| Veľkosť rámu | 8" |
| Vidlica | Hi Ten-unicrown 16" |
| Brzdy | V-brake / coaster brake |
| Počet prevodov | 1 speed |
| Hmotnosť | 0 |
| Hlavové zloženie | 1" DIA:25.4/30/27mm |
| Reťaz | KMC 410 |
| Ráfiky | CTM 305x21 20H BLACK |
| Plášte | 16"X1,75" |
| Sedlo | CTM kid with handle |
| Pedále | Kids HF-910 |
| Náboje | Matrix alloy 20H /Coaster 20H |
| predstavec | CTM 60mm ø22.2mm |
| Rok | 2026 |
| sedlovka | ALU seatpost Ø25,4 x 150mm |
| Model | TOMMY |
| Výrobca | CTM |
| hlavové zloženie | 1" DIA:25.4/30/27mm |
| plášte | 16"X1,75" |
| reťaz | KMC 410 |
| sedlo | CTM kid with handle |
| Typ bicykla | Mechanické bicykle |
| BB Drop | 0 |
| CTM typ | B |
| Chainstay Length | 0 |
| Fork Length | 0 |
| Fork Offset | 0 |
| Front Center | 0 |
| Head Tube Length | 0 |
| Horizontal Top Tube | 0 |
| Kľuky | Wheel Top 30T/102 mm |
| Novinka | true |
| Reach | 0 |
| Riadidlá | Steel 520mm 40mm rise |
| Seat Tube Length | 0 |
| Stack | 0 |
| Typ rámu | TOMMY, Hi-Ten, 8" |
| Uhol hlavovej rúrky | 0 |
| Uhol sedlovej rúrky | 0 |
| Výpredaj | false |
| Wheelbase | 0 |
| Zľava | false |
| Veľkosť bicykla | 16" |
| Výška dieťaťa | 100-120 cm |
Ďalšie z rovnakej značky
Viac ako 1 000 spokojných zákazníkov ročne
Ohodnoťte vaše skúsenosti v našich predajniach, servise a e-shope.


