GIANT Prime E+ 3 GTS-M17-S-brown
Obrázok je ilustračný a má len informatívny charakter.
GIANT Prime E+ 3 GTS-M17-S-brown
Na sklade - 3 až 7 dní
1 439,00 € / KSs DPH
1 189,26 € bez DPH
GIANT Prime E+ 3 GTS-M17-S-brown
Farebné možnosti
Pridať do obľúbenýchPridať do porovnania
Zvýhodnené ceny
Pre registrovaných
a verných zákazníkov
3 kamenné predajne
Výdajné miesta
po celom Slovensku
20 rokov profesionálnych skúseností
Naši certifikovaní mechanici
sa o teba dôkladne postarajú
Široká ponuka
Viac než 50 000
produktov v ponuke
Informácie o produkte GIANT Prime E+ 3 GTS-M17-S-brown
RÁM
Velikosti S
Barva Metallic Brown
Rám ALUXX Aluminum
Vidlice ALUXX SL Aluminum, odpružení Monoshock, zdvih 40 mm, sloupek OverDrive 2
KOMPONENTY
Řídítka Aluminum Trekking Bar
Představec Aluminum, nastavitelný úhel, 11" x 90 mm
Sedlovka odpružená, 30,9 x 270 mm
Sedlo Selle Royal Nuvola Gel
Pedály VP191, aluminum
OSAZENÍ
Řazení Shimano Altus M370, 9 rychlostí
Přesmykač -
Přehazovačka Shimano Alivio T4000
Brzdy Tektro, hydraulické
Brzdové páky Tektro
Kazeta Shimano HG200, 11-34, 9 rychlostí
Řetěz KMX X.9e
Kliky Giant, aluminum
KOLA
Ráfky Giant CR70 DW Aluminum, 622x19
Náboje Giant Tracker Sport, 32H
Dráty stainless steel
Pláště Schwalbe Energiser Life
OSTATNÍ
Doplňky Giant EnergyPak 4A rychlonabíječka baterie, stojánek
HYBRIDNÍ TECHNOLOGIE
Motor Giant SyncDrive Sport, powered by YAMAHA, 80 Nm, 250 W
Sensors Giant PedalPlus, 4-senzorová technologie
Ovládací jednotka Giant RideControl LED
Baterie Giant EnergyPak 300 Wh, 36V, Lithium-Ion
PŘÍSLUŠENSTVÍ
Světlo Giant Numen 40, integrované automatické přední LED světlo, 40 Lux / Giant Numen iD integrované denní LED světlo / Spanninga Solo LED zadní světlo
Zámek -
Nosič Massload aluminum
Vlastnosti / parametre produktu
| Velkosť kolies | 28" |
|---|---|
| Farba | Hnedá |
| Materiál rámu | Hliník |
| Veľkosť | S |
| Kapacita batérie | 300 Wh |
| Motor | Giant SyncDrive Sport |
| Výška | 162-172 cm |
| Zdvih | Bez odpruženia |
| Vnútorná dĺžka stehna | 76-81 cm |
| Výrobca | Giant |
| Radiaci systém | Shimano Altus |
| Distribuce | CZ |
Ďalšie z rovnakej značky a veľkosti
Mohlo by Vás zaujať
Viac ako 1 000 spokojných zákazníkov ročne
Ohodnoťte vaše skúsenosti v našich predajniach, servise a e-shope.

5/5

