OIZ H30



- +2 ďalších
Obrázok je ilustračný a má len informatívny charakter.
Model Orbea Oiz je jeden z nejlehčích a nejvýkonnějších celoodpružených horských kol pro cross-country (XC) a maratony na světě. Je navržen pro maximální rychlost, efektivitu stoupání a precizní ovládání v technických sjezdech. Oiz je nekompromisní závodní kolo, které stejně dobře vypadá, jako ...
Model Orbea Oiz je jeden z nejlehčích a nejvýkonnějších celoodpružených horských kol pro cross-country (XC) a maratony na světě. Je navržen pro maximální rychlost, efektivitu stoupání a precizní ovládání v technických sjezdech. Oiz je nekompromisní závodní kolo, které stejně dobře vypadá, jako ...
Zvýhodnené ceny
Pre registrovaných
a verných zákazníkov
3 kamenné predajne
Výdajné miesta
po celom Slovensku
20 rokov profesionálnych skúseností
Naši certifikovaní mechanici
sa o teba dôkladne postarajú
Široká ponuka
Viac než 50 000
produktov v ponuke
Informácie o produkte OIZ H30
Vlastnosti / parametre produktu
| Velkosť kolies | 29" |
|---|---|
| Farba | Modrá |
| Materiál rámu | Hliník |
| Veľkosť | M |
| Výška | 167-177 cm |
| Zdvih | Trail |
| Vnútorná dĺžka stehna | 79-83 cm |
| Výrobca | Orbea |
| Radiaci systém | Shimano Deore |
Ďalšie z rovnakej značky
Viac ako 1 000 spokojných zákazníkov ročne
Ohodnoťte vaše skúsenosti v našich predajniach, servise a e-shope.


