RIDLEY kolo GRIFN Shimano 105 Di2 Battleship Grey/Candy Red Metallic M
Obrázok je ilustračný a má len informatívny charakter.
Karbonové silniční kolo Ridley Grifn.
Karbonové silniční kolo Ridley Grifn.
Zvýhodnené ceny
Pre registrovaných
a verných zákazníkov
3 kamenné predajne
Výdajné miesta
po celom Slovensku
20 rokov profesionálnych skúseností
Naši certifikovaní mechanici
sa o teba dôkladne postarajú
Široká ponuka
Viac než 50 000
produktov v ponuke
Informácie o produkte RIDLEY kolo GRIFN Shimano 105 Di2 Battleship Grey/Candy Red Metallic M
Grifin je přímo dělaný pro tvrdou a dlouhou jízdu během toho, co budete objevovat nové terény. Ridley skombinoval rychlost silničky a comfort gravelu do jednoho bajku. S rámem o hmotnosti 990 gramů (nelakovaný, ve velikosti medium) je Grifn rychlé a pohodlné silniční kolo připravené vyrazit do terénu díky maximální světlosti plášťů 38 mm. Existuje dokonce možnost přejít na 40mm pláště, pokud používáte pohon 1x. Zkrátka výbava, geometrie a kvalita je to za co si tohle kolo vysloužilo název Griffin. Při jízdě na něm se vám bude zdát, že létáte.
Specifikace
| Rám: | Grifn 7E7/Size M/GRC02As |
| Vidlice: | Grifn 7E7/GRC02As |
| Řazení a brzdy: | Shimano 105 DI2 // 2x12s |
| Přehazovačka: | Shimano 105 DI2 // 2x12s |
| Přesmykač: | Shimano 105 DI2 // 2x12 // Braze-on |
| Kliky: | Shimano 105 // 50/34 // 172mm |
| Kazeta: | Shimano 105 // 12s // 11-34 |
| Řidítka a představec: | Forza Cirrus Pro Integrated Flared // 100mm - 400mm (cc shifters) - 465mm (cc drops) // 16° flared // Drop 120mm // Reach 70mm |
| Sedlovka: | Forza Cirrus // Carbon-Alloy // 10mm Offset // 350mm // 27,2mm |
| Sedlo: | Selle Italia Model Y // Black |
| Zapletená kola: | DT Swiss E1800 Spline // Tubeless Ready// 30mm Deep // 22mm Internal Width |
| Pláště: | Vittoria Corsa N.EXT // 700x32c // Foldable |
Video
Geometrie

Vlastnosti / parametre produktu
| Kategória | Gravel |
|---|---|
| Materiál rámu | Karbon |
| Veľkosť | M |
| Výška postavy | 178-185cm |
| SIZE | M |
| Podle disciplíny | Gravel |
| Rám / Kolo | Kolo |
| Identifikátor produktu | RIDLEY kolo |
Ďalšie z rovnakej značky
Viac ako 1 000 spokojných zákazníkov ročne
Ohodnoťte vaše skúsenosti v našich predajniach, servise a e-shope.


