RIDLEY kolo KANZO Adventure Rival1 Autumn Grey M



- +3 ďalších
Obrázok je ilustračný a má len informatívny charakter.
Gravel kolo Ridley Kanzo Adventure.
Gravel kolo Ridley Kanzo Adventure.
Zvýhodnené ceny
Pre registrovaných
a verných zákazníkov
3 kamenné predajne
Výdajné miesta
po celom Slovensku
20 rokov profesionálnych skúseností
Naši certifikovaní mechanici
sa o teba dôkladne postarajú
Široká ponuka
Viac než 50 000
produktov v ponuke
Informácie o produkte RIDLEY kolo KANZO Adventure Rival1 Autumn Grey M
Nové Kanzo Adventure je gravel bike pro opravdové dobrodruhy. Je to perfektní nástroj jak uniknout davům a najít cestu mimo vyšlapané cesty a je jedno jestli se jedná o jednodenní nebo vícedenní výlet na kole nebo ultra cyklistický závod. Kanzo Adventure zvládne vše. Je to zatím nejdobrodružnější kolo v naší nabídce.
Geometrie rámu je progresivní Kanzo Optimized Geometry (KOG), což znamená, že byla vyladěna pro zamýšlené použití kola.
S maximální světlostí pneumatik 53 mm nebo 29x2,1” nabízí Kanzo Adventure dostatek pohodlí a prostoru pro dobrodružství v jakémkoli terénu. I se širokými pneumatikami je kolem středové konzoly a koruny vidlice dostatek místa pro extrémně blátivé podmínky. Kanzo Adventure se cítí jako doma na všech površích: od hladké šotoliny s užšími pneumatikami až po drsnější terén, do kterého byste se dosud odvážili jen s horským kolem.
Rám Kanzo Adventure nabízí velké množství montážních otvorů pro zavazadla, košíky na lahve, sadu nářadí, blatníky, bagy na vidlice a další. Samozřejmostí je použitá technologie F-steerer, pro integraci všech kabelů v rámu. To usnadňuje připevnění brašen na rám a zabraňuje možnému poškození kola. Když dobrodružství, tak je samozřejmostí i možnost přidat nábojové dynamo s vedením do vidlice a útrob rámu.
Test Ridley Kanzo Adventure najdeš zde
Specifikace
| Rám: | Kanzo Adventure, 24-30T HM UD Carbon, integrated packing mounts and dynamo routing, 2.1” tire clearance, TA12-142mm |
| Vidlice: | Forza Gravel Disc,12mm TA, FM, Dynamo routing, 54mm tire clearance |
| Řazení a brzdy: | Sram Rival 1x11sp |
| Kliky: | Sram RIVAL1 // 172 // 42 |
| Kazeta: | Sram PG-1130 // 11s // 11-42 |
| Přehazovačka: | Sram Rival1 // Long Cage |
| Řidítka: | Ritchey Butano II Comp // 440 mm |
| Představec: | Forza Stratos // 90 mm // Black Glossy |
| Sedlo: | Selle Italia Model X // Black |
| Zapletená kola: | Forza Norte Gravel DB // Tubeless Ready // 24mm Internal Width // 25mm Deep |
| Pláště: | Vittoria Mezcal TNT // 700x44c // Folding-TLR // Anthracite-Black-Black |
Video
Geometrie

Vlastnosti / parametre produktu
| Kategória | Gravel |
|---|---|
| Materiál rámu | Karbon |
| Veľkosť | M |
| Výška postavy | 178-185cm |
| SIZE | M |
| Podle disciplíny | Gravel |
| Rám / Kolo | Kolo |
| Identifikátor produktu | RIDLEY kolo |
Ďalšie z rovnakej značky
Viac ako 1 000 spokojných zákazníkov ročne
Ohodnoťte vaše skúsenosti v našich predajniach, servise a e-shope.


