Talon 3-GE M Metallic Black
Obrázok je ilustračný a má len informatívny charakter.
Talon 3-GE M Metallic Black
Talon 3-GE M Metallic Black
Zvýhodnené ceny
Pre registrovaných
a verných zákazníkov
3 kamenné predajne
Výdajné miesta
po celom Slovensku
20 rokov profesionálnych skúseností
Naši certifikovaní mechanici
sa o teba dôkladne postarajú
Široká ponuka
Viac než 50 000
produktov v ponuke
Informácie o produkte Talon 3-GE M Metallic Black
Spoľahlivý partner pre horské dobrodružstvá
Hliníkový hardtail s 27,5-palcovými kolesami ponúka ideálnu kombináciu ovládateľnosti a stability pre jazdcov strednej postavy. Shimano Altus radenie s 18 prevodmi zabezpečuje plynulé preraďovanie v každom teréne. Hydraulické kotúčové brzdy Tektro poskytujú spoľahlivé brzdenie za každých podmienok. Perfektná voľba pre rekreačných cyklistov, ktorí hľadajú kvalitné kolo za rozumnú cenu.
Precízne spracovanie ALUXX technológie
Rám z vysokokvalitného hliníka ALUXX vyrobený vo vlastnej továrni Giant zaručuje optimálny pomer pevnosti a hmotnosti. Odpružená vidlica SR Suntour XCM s remote lockout a zdvihom 80 mm efektívne tlmí nárazy a nerovnosti. Dvojstenné ráfky Giant GX03V s vnútornou šírkou 21 mm poskytujú robustnú základňu pre Kenda Booster plášte. Každý komponent je vybraný pre maximálnu spoľahlivost a dlhú životnosť.
Výkonnosť pre každý terén
Geometria optimalizovaná pre 27,5-palcové kolesá zabezpečuje výbornú manévrovateľnosť v úzkych lesných chodníkoch aj na technických úsekoch. ProWheel kľuky s prevodníkmi 22/36T pokrývajú široký rozsah prevodových pomerov pre stúpanie i rýchlu jazdu. Zapečatené ložiská v nábojoch a stredovom zložení minimalizujú údržbu. Ideálne riešenie pre pravidelné výlety do prírody a spoznávanie nových trás.
Vlastnosti / parametre produktu
| Velkosť kolies | 27.5" |
|---|---|
| Farba | Modrá |
| Materiál rámu | Hliník |
| Veľkosť | M |
| Výška | 169-179 cm |
| Zdvih | Cross Country (XC) |
| Vnútorná dĺžka stehna | 79-84 cm |
| Výrobca | Giant |
| Radiaci systém | Shimano Altus |
| Distribuce | CZ |
Ďalšie z rovnakej značky
Viac ako 1 000 spokojných zákazníkov ročne
Ohodnoťte vaše skúsenosti v našich predajniach, servise a e-shope.


