Trek Elektrobicykel Charter+ 4 R9 s batériou s kapacitou 800 Wh Dark Web L
Obrázok je ilustračný a má len informatívny charakter.
Charter+ 4 800Wh je mestský e-bicykel, ktorý je naozaj pripravený na čokoľvek. Jeho nastaviteľná predná časť vám umožní prispôsobiť si jazdné vlastnosti od vzpriamenej, pohodlnejšej jazdy až po aktívnejšiu, efektívnejšiu jazdu na pedáloch. Je vybavený prémiovým rámom Alpha Platinum s odpruženou vidlicou, 9-rýchlostným radením Shimano CUES a motorom Bosch Performance Line s 800Wh batériou pre vaše najväčšie dobrodružstvá.
| Doma | 3-10 dní |
|---|
Charter+ 4 800Wh je mestský e-bicykel, ktorý je naozaj pripravený na čokoľvek. Jeho nastaviteľná predná časť vám umožní prispôsobiť si jazdné vlastnosti od vzpriamenej, pohodlnejšej jazdy až po aktívnejšiu, efektívnejšiu jazdu na pedáloch. Je vybavený prémiovým rámom Alpha Platinum s odpruženou vidlicou, 9-rýchlostným radením Shimano CUES a motorom Bosch Performance Line s 800Wh batériou pre vaše najväčšie dobrodružstvá.
Farebné možnosti
Zvýhodnené ceny
Pre registrovaných
a verných zákazníkov
3 kamenné predajne
Výdajné miesta
po celom Slovensku
20 rokov profesionálnych skúseností
Naši certifikovaní mechanici
sa o teba dôkladne postarajú
Široká ponuka
Viac než 50 000
produktov v ponuke
Informácie o produkte Trek Elektrobicykel Charter+ 4 R9 s batériou s kapacitou 800 Wh Dark Web L
| Materál rámu | ALUMINIUM |
|---|---|
| Veľkosť kolesa | 27.5 |
| Vidlica | SR Suntour SF25-NVX32, vinutá pružina, regulátor predpätia, 5 mm oska ThruSkew, 63 mm zdvih |
| Plášte | Plášť Bontrager E6 Hard-Case Lite, reflexný pás, 27,5 × 2,40" |
| Predný náboj | Shimano Tourney HB-QC300, centerlock |
| Zadný náboj | Shimano TC500-HM |
| Ráfik | Bontrager Kovee, dvojitá stena, pripravené na bezdušové pneumatiky, 28 otvorov, šírka 23 mm, ventil Presta // Bontrager Kovee, dvojitá stena, pripravené na bezdušové použitie Tubeless Ready, 32 otvorov, šírka 23 |
| Kľuky | Zliatina ProWheel, dĺžka 170 mm |
| Kazeta | Shimano LINKGLIDE LG300, 11-46, 9-rýchlostné |
| Reťaz | Shimano LG500, 9/10/11 rýchlostí |
| Brzdy | Hydraulický kotúč Shimano MT200 // Hydraulický kotúč Shimano MT200 |
| Kotúče | Shimano EM300, centerlock, 180 mm |
| Sedadlo | Bontrager Boulevard |
| Sedlovka | Zliatina, odpruženie, 31,6 mm, dĺžka 300 mm |
| Riadidlá | Zliatina, svorka 31,8 mm, zdvih 25 mm, šírka 630 mm |
| Predstavec | Bontrager alloy, 31.8mm clamp, adjustable rise, Blendr compatible, 80mm length |
| Gripy/omotávka | Trek Ergonomic Comp, uzamykacia svorka |
| Stojan | Pletscher Comp Flex 40 |
| Batéria | Bosch PowerTube 800 Wh, smart systém |
| Displej | Bosch Purion 200 |
| Motor | Bosch Performance Line, 250 W, 75 Nm, 25 km/h |
Vlastnosti / parametre produktu
| Pohlavie | unisex |
|---|---|
| Farba | čierna |
| Veľkosť | L |
| Výška postavy | 177-188cm |
| Rok | 2026 |
| Model | elektrobicykel charter+ 4 r9 s batériou s kapacitou 800 wh |
| Originálny názov farby | dark web |
| Typ produktu | bicykel |
| Vnútorná dĺžka stehna | 84-89cm |
| Identifikátor produktu | Trek Elektrobicykel |
Ďalšie z rovnakej značky a veľkosti
Mohlo by Vás zaujať
Prečo práve Trek?
Trek je prémiová cyklistická značka s viac než 40-ročnou tradíciou, ktorá patrí medzi svetových lídrov v oblasti inovácií a kvality. Preslávila sa precíznym spracovaním, špičkovými materiálmi a nekompromisným dôrazom na výkon aj pohodlie jazdca. Bicykle Trek využívajú profesionálni pretekári na najväčších svetových podujatiach, čo je dôkazom ich spoľahlivosti a technologickej vyspelosti. Značka ponúka široké portfólio cestných, horských, gravel aj mestských bicyklov pre začiatočníkov aj náročných cyklistov. Trek je voľbou pre tých, ktorí chcú posúvať svoje limity a zažiť radosť z jazdy na každom kilometri.
Viac ako 1 000 spokojných zákazníkov ročne
Ohodnoťte vaše skúsenosti v našich predajniach, servise a e-shope.


