URRUN 20
Obrázok je ilustračný a má len informatívny charakter.
Vidlice - Marzocchi Bomber Z2 120 QR15x110 E-Bike OptimizedZapletená kola - Alloy, Tubeless, 29", 29c, 32HPláště - Schwalbe Smart Sam Performance, 29x2.35, Addix, BlackŘadící páčky - Shimano Cues SL-U6000Přehazovačka - Shimano Cues U6000 GS ShadowŘetěz - Shimano LG500Kazeta - Shimano CS-LG400 ...
Vidlice - Marzocchi Bomber Z2 120 QR15x110 E-Bike OptimizedZapletená kola - Alloy, Tubeless, 29", 29c, 32HPláště - Schwalbe Smart Sam Performance, 29x2.35, Addix, BlackŘadící páčky - Shimano Cues SL-U6000Přehazovačka - Shimano Cues U6000 GS ShadowŘetěz - Shimano LG500Kazeta - Shimano CS-LG400 ...
Farebné možnosti
Zvýhodnené ceny
Pre registrovaných
a verných zákazníkov
3 kamenné predajne
Výdajné miesta
po celom Slovensku
20 rokov profesionálnych skúseností
Naši certifikovaní mechanici
sa o teba dôkladne postarajú
Široká ponuka
Viac než 50 000
produktov v ponuke
Informácie o produkte URRUN 20
Vlastnosti / parametre produktu
| Velkosť kolies | 29" |
|---|---|
| Farba | Strieborná |
| Materiál rámu | Hliník |
| Veľkosť | S |
| Kapacita batérie | 630 Wh |
| Motor | Shimano EP600 |
| Výška | 158-168 cm |
| Zdvih | Trail |
| Vnútorná dĺžka stehna | 74-79 cm |
| Výrobca | Orbea |
| Radiaci systém | Shimano Cues |
Mohlo by Vás zaujať
Ďalšie z rovnakej značky a veľkosti
Viac ako 1 000 spokojných zákazníkov ročne
Ohodnoťte vaše skúsenosti v našich predajniach, servise a e-shope.


