WILD ST H20
Obrázok je ilustračný a má len informatívny charakter.
Rám - Orbea Wild Hydro, 29" wheels, Concentric Boost 12x148Vidlice - Fox 36 Float AWL HD Sport 150 Rail 2.0 QR15x110Tlumič - Fox Float Performance Trunion 2-Pos Evol LV custom tune 205x57.5mmZapletená kola - Race Face AR 30c Tubeless ReadyPláště - Maxxis Minion DHF 2.50" FB 60 TPI 3C MaxxTerra ...
Rám - Orbea Wild Hydro, 29" wheels, Concentric Boost 12x148Vidlice - Fox 36 Float AWL HD Sport 150 Rail 2.0 QR15x110Tlumič - Fox Float Performance Trunion 2-Pos Evol LV custom tune 205x57.5mmZapletená kola - Race Face AR 30c Tubeless ReadyPláště - Maxxis Minion DHF 2.50" FB 60 TPI 3C MaxxTerra ...
Farebné možnosti
Zvýhodnené ceny
Pre registrovaných
a verných zákazníkov
3 kamenné predajne
Výdajné miesta
po celom Slovensku
20 rokov profesionálnych skúseností
Naši certifikovaní mechanici
sa o teba dôkladne postarajú
Široká ponuka
Viac než 50 000
produktov v ponuke
Informácie o produkte WILD ST H20
Vlastnosti / parametre produktu
| Velkosť kolies | 29" |
|---|---|
| Farba | Sivá |
| Materiál rámu | Hliník |
| Veľkosť | L |
| Kapacita batérie | 750 Wh |
| Motor | Bosch Performance Line CX |
| Výška | 176-186 cm |
| Zdvih | Enduro |
| Vnútorná dĺžka stehna | 83-87 cm |
| Výrobca | Orbea |
| Radiaci systém | Shimano SLX |
Mohlo by Vás zaujať
Ďalšie z rovnakej značky a veľkosti
Viac ako 1 000 spokojných zákazníkov ročne
Ohodnoťte vaše skúsenosti v našich predajniach, servise a e-shope.


