KAMENNÁ PREDAJŇA 

29.02.2020

V pondelok 9. 3. 2020 pre Vás otvoríme novú predajňu so servisom v Rimavskej Sobote! Čakajú na Vás uvádzacie ceny, prezentácia produktov aj služieb, špeciálné ponuky a mnoho ďalšieho. 

Naviac od 9.3. do 20.3. ku každému nákupu DARČEK ZDARMA.

PROFIBIKERS SHOP&SERVICE sa nachádza priamo v centre mesta Rimavská Sobota na ulici Svätoplukova. Od 9.3. bude otvorené v týchto hodinách:

Otváracie hodiny

pondelok        10:00    -     18:00    
útorok          9:00    -     18:00
streda           9:00    -     18:00
štvrtok         9:00     -    18:00
piatok          9:00     -    16:00
sobota, nedela       ZAVRETÉ

Čo Vás čaká? Aký tovar bude na predajni dostupný?

Z našeho širokého sortimentu môžte vyberať štýlové mestské bicykle značky Pure Cycles z Los Angeles, odrážadla, detské a juniorské bicykle značek Dema a Befly. Ďalej: prilby, náhradné diely, cyklopočítače značky Garmin, rukavice, hodinky Garmin, flaše, tašky a kapsičky na bicykel,  zvončeky, svetlá, sedadlá Selle Italia, blatníky, zámky, duše, plášte a mnoho  ďalšieho...

Celý sortiment si pozrite na našom e-shope. Objednávky z e-shopu si môžete vyzdvihnúť zdarma na predajni :)

Aké služby budú na predajni poskytované?

  • CYKLOSERVIS - profesionálný servis priamo na predajni od nášho mechanika (viac info tu)
  • ŠPECIÁLNÉ MERANIE - nastavenie posedu, meranie intertrochanterickej vzdialenosti pre správný výber sedadla na bicykel, nastavenie kufrov na tretrách pre zvýšenie efektivity jazdy. Používame inovativné technológie a špeciálné pristroje idmatch. 
  • TESTOVANIE SEDADIEL - z našej širokej ponuky si môžte vybrať sedadlo a zapožičať si ho až na 10 dní testovania na svojom bicykli (viac info tu) 

Samozrejmosťou je, že Vám pri každej návšteve odporúčame tovar priamo pre Vás, váš bicykel lebo pre akékolvek vaše potreby. Radi pomôžeme s výberom, poradíme. 

PARKOVANIE

Parkovať sa dá zadarmo na parkovisku pri Dome Farieb (Sociálnej poisťovni) a na námestí. Obe miesta sú v bezprostrednej blízkosti predajne (do 100 m). Priamo v predajni si môžte zapožičať zámok na bicykel a zamknúť si ho pred predajňou. V blízkej dobe pre Vás chystáme aj špeciálné parkovacie miesta pre bicykle. 


Tešíme sa na Vašu návstevu! 

Adresa predajni:

Svätoplukova 434/13

979 01 Rimavská Sobota
okres Rimavská Sobota, Banskobystrický kraj


© 29.2.2020 Michaela Chrástová                                                                                Všetka práva vyhradené.