CYKLOSERVIS

Od opravy defektu až po repas či tuning odpružených vidlíc a tlmičov. Naši odborne vyškolení profesionáli sa postarajú o vašu celkovú spokojnosť. Pracujeme so širokou škálou komponentov a náhradných dielov od slovenských aj zahraničných dodávateľov. 

ZÁKLADNÉ SERVISNÉ BALÍČKY

Základní servis

Nastavenie prehadzovačky, nastavenie presmykača, nastavenie prednej a zadnej brzdy, kontrola skrutiek, dofúkanie pneumatík, namazanie reťaze.

25 

   

Veľký servis

Nastavenie prehadzovačky, nastavenie presmykača, kontrola brzdových doštičiek a nastavenie prednej a zadnej brzdy, kontrola a dofúkanie pneumatík, namazanie reťaze, centrovanie predného a zadného kolesa, dotiahnutie špicov, kontrola dotiahnutia všetkých šróbov v nm., kontrola reťaze, kontrola vôle všetkých ložisiek (hlavové zloženie, stredové zloženie, orech, predný náboj, zadný náboj). 

   49 

 

 FULL servis (celkový repas)*

Výmena laniek a bovdenov vrátane koncoviek, nastavenie prehadzovačky, nastavenie presmykača, kontrola brzdových doštičiek a nastavenie prednej a zadnej brzdy, kontrola a dofúkanie pneumatík, namazanie reťaze, centrovanie predného a zadného kolesa, dotiahnutie špicov, kontrola dotiahnutia všetkých šróbov v nm. , kontrola vôle a repas všetkých ložisiek (hlavové zloženie, stredové zloženie, orech, predný náboj, zadný náboj), kontrola reťaze, dofúkanie tlmiča a vidlice na vašu hmotnosť.

79 

 


Na servis je potrebné priniesť bicykel v čistom stave, nie opláchnutý! V prípade že sa tak nestane, bude účtované umytie z dôvodu, že mechanik nie je schopný presne a dôkladne vykonať servis na znečistenom bicykli.

* Všetky ceny sú orientačné a sú uvedené len za prácu (vrátane DPH) bez použitého materiálu.


           

Objednať sa na SERVIS

Objednávky servisu môžete registrovať elektronicky alebo telefonicky na čísle +421 911 895 383.