Milí rodičia a športovci

Vítame Vás na stránke detského športového odielu so zameraním hlavne na cyklistiku.

Založili sme ho ako rodičia detí predškolského veku s kvalifikáciou bývalých vrcholových a aktívnych športovcov. Podnetom pre vznik oddielu bol nedostatok možností pre cielené pohybové aktivity našich malých detí.

Väčšina športových inštitúcií sa úzko špecializuje len na konkrétny šport. Preto sme sa rozhodli ponúknuť  Vašim ratolestiam všeobecnú pohybovú prípravu, so zameraním nielen na cyklistiku, ktorá podporí zdravý vyvážený vývoj dieťaťa, zlepší jeho pohybovú kultúru, naučí pravidelnému pohybu a pomôže vybiť prebytočnú energiu.

Kedže vieme, že cyklistická príprava nespočíva len v nekonečnom sedení na bicykli, ale aj v kompenzačných cvičeniach. Zameriavame sa preto hlavne na pohybovú aktivitu, ktorá Vám a Vašim deťom prinesie zlepšenie pohybového aparátu, dodá rýchlosť a stabilitu v každodenných športových aktivitách a podporuje funkčný nervový systém. Rýchlejšie reflexy, fyzická vytrvalosť napomáhajú k lepšej orientácii aj pri maximálne podanom výkone. 

Všetky aktivity prebiehajú hravou formou, aby boli pre Vaše deti zábavné a motivačné pre ďalšiu návštevu tréningov.

  • tréning na cyklotrenažéroch, posilňovňa, TRX, kompenzačné cvičenia, balančné cvičenia, cvičenia v bazéne, atletika

Tréningy sú sprevádzané pod vedením našich špecialistov na kondičnú prípravu, atletiku, cyklistiku a indoorcycling. V našom teame spolupracujeme s odborníkmi novodobej techniky tréningu, zdravej výživy a nutričnej terapie vrátane chiropraktika, ktorí sú nám každodenne k dispozícii.


NEVÁHAJTE NÁS KONTAKTOVAŤ