BENNY - matná šedá / ružová 13
Obrázok je ilustračný a má len informatívny charakter.
BENNY - matná šedá / ružová 13
BENNY - matná šedá / ružová 13
Farebné možnosti
Zvýhodnené ceny
Pre registrovaných
a verných zákazníkov
3 kamenné predajne
Výdajné miesta
po celom Slovensku
20 rokov profesionálnych skúseností
Naši certifikovaní mechanici
sa o teba dôkladne postarajú
Široká ponuka
Viac než 50 000
produktov v ponuke
Informácie o produkte BENNY - matná šedá / ružová 13
Detský bicykel pre skutočné dobrodružstvá
Hliníkový rám AL 6061 zaručuje odolnosť a nízku hmotnosť pre pohodlné ovládanie. Moderná matná šedá farba s výraznými ružovými akcentmi vytvára atraktívny dizajn, ktorý zaujme každé dieťa. Sedemnástupňové preradenie Shimano umožňuje zvládnuť akýkoľvek terén. Vhodný pre deti s výškou 125-150 cm, poskytuje bezpečnú a pohodlnú jazdu.
Kvalitné komponenty pre dlhú životnosť
Hliníková vidlica a kvalitné brzdy V-brake zabezpečujú spoľahlivé brzdenie v každej situácii. Ráfiky CTM s pneumatikami 24x1.95" poskytujú výbornú priľnavosť na rôznych povrchoch. Ergonomické sedlo CTM a nastaviteľná sedlovka umožňujú prispôsobenie rastúcemu dieťaťu. Pevné komponenty Matrix a KMC zaručujú dlhú životnosť bez častej údržby.
Ideálny partner pre aktívne deti
Kolieska 24 palcov poskytujú optimálnu rovnováhu medzi stabilitou a obratnosťou pre mladých cyklistov. Sedem prevodových stupňov umožňuje efektívne zvládanie stúpaní aj rýchlej jazdy po rovine. Robustná konštrukcia odolá každodennému používaniu a náročným podmienkam. Investícia do kvality, ktorá podporí lásku dieťaťa k cyklistike na dlhé roky.
Vlastnosti / parametre produktu
| Velkosť kolies | 24" |
|---|---|
| Farba | matná šedá / ružová |
| Materiál rámu | Hliník |
| Veľkosť | 13 |
| Veľkosť rámu | 13" |
| Vidlica | ALLOY 6061 24" |
| Brzdy | Alloy V-brake |
| Počet prevodov | 7 speed |
| Hmotnosť | 0 |
| Hlavové zloženie | 1 1/8" DIA:28.6/44/30mm |
| Reťaz | KMC Z33 |
| Ráfiky | CTM 507X20, 32H, black |
| Plášte | 24x1.95" 30TPI skinwall |
| Sedlo | CTM 257x135mm |
| Pedále | Flat HF-896 DU bearing |
| Radenie | Shimano RV 300/7 speed |
| Prehadzovačka | Shimano Tourney RD-TY200 |
| Náboje | Matrix alloy 32H QR black |
| predstavec | CTM Alloy 60/25,4 mm |
| Rok | 2026 |
| sedlovka | ALU seatpost Ø27,2 x 300mm |
| Model | BENNY |
| Výrobca | CTM |
| hlavové zloženie | 1 1/8" DIA:28.6/44/30mm |
| plášte | 24x1.95" 30TPI skinwall |
| prehadzovačka | Shimano Tourney RD-TY200 |
| radenie | Shimano RV 300/7 speed |
| reťaz | KMC Z33 |
| sedlo | CTM 257x135mm |
| Typ bicykla | Mechanické bicykle |
| BB Drop | 0 |
| CTM typ | B |
| Chainstay Length | 0 |
| Fork Length | 0 |
| Fork Offset | 0 |
| Front Center | 0 |
| Head Tube Length | 0 |
| Horizontal Top Tube | 0 |
| Kazeta | Shimano MF-TZ500 7 speed 14-28T |
| Kľuky | Wheeltop, 32T, 140mm |
| Novinka | true |
| Reach | 0 |
| Riadidlá | CTM alloy 600mm 40mm rise |
| Seat Tube Length | 0 |
| Stack | 0 |
| Typ rámu | BENNY, AL 6061, 13" |
| Uhol hlavovej rúrky | 0 |
| Uhol sedlovej rúrky | 0 |
| Výpredaj | false |
| Wheelbase | 0 |
| Zľava | true |
| Veľkosť bicykla | 13" |
| Výška dieťaťa | 125-150 cm |
Ďalšie z rovnakej značky
Viac ako 1 000 spokojných zákazníkov ročne
Ohodnoťte vaše skúsenosti v našich predajniach, servise a e-shope.


