MISSY - matná oranžová 13
Obrázok je ilustračný a má len informatívny charakter.
MISSY - matná oranžová 13
MISSY - matná oranžová 13
Farebné možnosti
Zvýhodnené ceny
Pre registrovaných
a verných zákazníkov
3 kamenné predajne
Výdajné miesta
po celom Slovensku
20 rokov profesionálnych skúseností
Naši certifikovaní mechanici
sa o teba dôkladne postarajú
Široká ponuka
Viac než 50 000
produktov v ponuke
Informácie o produkte MISSY - matná oranžová 13
Dokonalý bicykel pre mladé cyklistky
Hliníkový rám s precíznym spracovaním zabezpečuje optimálnu kombináciu pevnosti a ľahkosti. Navrhnutý špeciálne pre dievčatá vo veku 125-150 cm, ponúka stabilitu a pohodlie pri každej jazde. Moderný dizajn v matnej oranžovej farbe vyniká na každom mieste. Kompletné vybavenie Shimano garantuje spoľahlivosť a plynulé radenie.
Kvalitné komponenty a materiály
Hliníkový rám AL 6061 poskytuje vynikajúci pomer pevnosti a hmotnosti pre dlhodobú životnosť. Shimano prevodovka s 7 rýchlosťami umožňuje ľahké zvládnutie rôznych terénov a stúpaní. Kvalitné V-brzdy zabezpečujú bezpečné a kontrolované brzdenie za každých podmienok. Ergonomické sedlo a nastaviteľná sedlovka zaručujú pohodlnú jazdu.
Spoľahlivosť a bezpečnosť jazdy
24-palcové kolesá s kvalitnou pneumatikou poskytujú vynikajúcu priľnavosť a stabilitu na rôznych povrchoch. Robustná konštrukcia odolá náročnému používaniu a každodenným výzvam mladých cyklistiek. Precízne nastavené komponenty minimalizujú potrebu údržby a maximalizujú radosť z jazdy. Investícia do kvality, ktorá vydrží roky aktívneho používania.
Vlastnosti / parametre produktu
| Velkosť kolies | 24" |
|---|---|
| Farba | Oranžová |
| Materiál rámu | Hliník |
| Veľkosť | 13 |
| Veľkosť rámu | 13" |
| Vidlica | ALLOY 6061 24" |
| Brzdy | Alloy V-brake |
| Počet prevodov | 7 speed |
| Hmotnosť | 0 |
| Hlavové zloženie | 1 1/8" DIA:28.6/34/30mm |
| Reťaz | KMC Z33 |
| Ráfiky | CTM 507X20, 32H, black |
| Plášte | 24x1.95" 30TPI skinwall |
| Sedlo | CTM 257x135mm |
| Pedále | Flat HF-896 DU bearing |
| Radenie | Shimano RV 300/7 speed |
| Prehadzovačka | Shimano Tourney RD-TY200 |
| Náboje | Matrix alloy 32H QR black |
| predstavec | CTM Alloy 60/25,4 mm |
| Rok | 2026 |
| sedlovka | ALU seatpost Ø27,2 x 300mm |
| Model | MISSY |
| Výrobca | CTM |
| hlavové zloženie | 1 1/8" DIA:28.6/34/30mm |
| plášte | 24x1.95" 30TPI skinwall |
| prehadzovačka | Shimano Tourney RD-TY200 |
| radenie | Shimano RV 300/7 speed |
| reťaz | KMC Z33 |
| sedlo | CTM 257x135mm |
| Typ bicykla | Mechanické bicykle |
| BB Drop | 0 |
| CTM typ | B |
| Chainstay Length | 0 |
| Fork Length | 0 |
| Fork Offset | 0 |
| Front Center | 0 |
| Head Tube Length | 0 |
| Horizontal Top Tube | 0 |
| Kazeta | Shimano MF-TZ500 7 speed 14-28T |
| Kľuky | Wheeltop, 32T, 140mm |
| Novinka | true |
| Reach | 0 |
| Riadidlá | CTM alloy 600mm 40mm rise |
| Seat Tube Length | 0 |
| Stack | 0 |
| Typ rámu | MISSY, AL 6061, 13" |
| Uhol hlavovej rúrky | 0 |
| Uhol sedlovej rúrky | 0 |
| Výpredaj | false |
| Wheelbase | 0 |
| Zľava | true |
| Veľkosť bicykla | 24" |
| Výška dieťaťa | 125-150 cm |
Ďalšie z rovnakej značky
Viac ako 1 000 spokojných zákazníkov ročne
Ohodnoťte vaše skúsenosti v našich predajniach, servise a e-shope.


