ROCKY 2.0 - matná strieborná / tmavočervená 13
Obrázok je ilustračný a má len informatívny charakter.
ROCKY 2.0 - matná strieborná / tmavočervená 13
ROCKY 2.0 - matná strieborná / tmavočervená 13
Farebné možnosti
Zvýhodnené ceny
Pre registrovaných
a verných zákazníkov
3 kamenné predajne
Výdajné miesta
po celom Slovensku
20 rokov profesionálnych skúseností
Naši certifikovaní mechanici
sa o teba dôkladne postarajú
Široká ponuka
Viac než 50 000
produktov v ponuke
Informácie o produkte ROCKY 2.0 - matná strieborná / tmavočervená 13
Dokonalý bicykel pre mladých dobrodružných jazdcov
Hliníkový rám s pokročilou geometriou zabezpečuje optimálnu jazdu pre deti vo veku 6-12 rokov. Kvalitné komponenty Shimano a spoľahlivé brzdy V-brake garantują bezpečnosť a plynulé radenie. Moderný dizajn v matnej striebornej farbe s tmavočervenými detailmi vyniká na každej ceste. Perfektná voľba pre prvé vážne cyklistické zážitky.
Kvalitná konštrukcia pre dlhú životnosť
Rám z hliníkovej zliatiny AL 6061 poskytuje ideálny pomer pevnosti a hmotnosti. Vidlica Suntour M3010 efektívne tlmí nárazy a nerovnosti terénu. Komponenty ako reťaz KMC Z33 a kazeta Shimano zaručujú spoľahlivú funkčnosť. Kvalitné ráfiky RMX s 32 drôtmi dokážu zvládnuť náročné detské jazdy.
Výkon a bezpečnosť v každom detaile
Sedemstupňové radenie Shimano Tourney umožňuje ľahké prispôsobenie rôznym terénnom podmienkam. Brzdy Alhonga V-brake poskytujú presné a bezpečné brzdenie v každej situácii. Ergonomické sedlo a riadidlá zabezpečujú pohodlnú jazdu na dlhších trasách. Bicykel rastie spolu s dieťaťom vďaka nastaviteľnej sedlovke a predstavcu.
Vlastnosti / parametre produktu
| Velkosť kolies | 24" |
|---|---|
| Farba | Strieborná |
| Materiál rámu | Hliník |
| Veľkosť | 13 |
| Veľkosť rámu | 13" |
| Vidlica | Suntour M3010, 24" |
| Brzdy | Alhonga V-brake |
| Počet prevodov | 7 speed |
| Hmotnosť | 0 |
| Hlavové zloženie | Neco steel 1-1/8" |
| Reťaz | KMC Z33 |
| Ráfiky | RMX 20, 507X20, 32H, black |
| Plášte | 24x1,75" |
| Sedlo | CTM junior |
| Pedále | VPE 229 |
| Radenie | Shimano RV 300/7 speed |
| Prehadzovačka | Shimano Tourney RD-TY200 |
| Náboje | Matrix alloy 32H QR black |
| predstavec | CTM 7213 40/25,4 mm |
| Rok | 2025 |
| sedlovka | CTM SP-102, 300/31,6 mm |
| Model | ROCKY 2.0 |
| Výrobca | CTM |
| hlavové zloženie | Neco steel 1-1/8" |
| plášte | 24x1,75" |
| prehadzovačka | Shimano Tourney RD-TY200 |
| radenie | Shimano RV 300/7 speed |
| reťaz | KMC Z33 |
| sedlo | CTM junior |
| Typ bicykla | Mechanické bicykle |
| BB Drop | 0 |
| CTM typ | B |
| Chainstay Length | 0 |
| Fork Length | 0 |
| Fork Offset | 0 |
| Front Center | 0 |
| Head Tube Length | 0 |
| Horizontal Top Tube | 0 |
| Kazeta | Shimano MFTZ 500/7,14-34 |
| Kľuky | Lasco, 34T, 150mm |
| Novinka | false |
| Reach | 0 |
| Riadidlá | CTM N07, 600/35mm rise/25,4 mm |
| Seat Tube Length | 0 |
| Stack | 0 |
| Typ rámu | ROCKY, AL 6061, 13 |
| Uhol hlavovej rúrky | 0 |
| Uhol sedlovej rúrky | 0 |
| Výpredaj | true |
| Wheelbase | 0 |
| Zľava | true |
| Veľkosť bicykla | 24" |
| Výška dieťaťa | 125-150 cm |
Ďalšie z rovnakej značky
Viac ako 1 000 spokojných zákazníkov ročne
Ohodnoťte vaše skúsenosti v našich predajniach, servise a e-shope.


