GHOST E-Teru Black Eel/Cactus Glossy - S



- +3 ďalších
Obrázok je ilustračný a má len informatívny charakter.
Stabilné, spoľahlivé a s množstvom funkcií – GHOST E-Teru je špičkový horský elektrobicykel na každodenný život, zábavu aj dobrodružstvo.
Stabilné, spoľahlivé a s množstvom funkcií – GHOST E-Teru je špičkový horský elektrobicykel na každodenný život, zábavu aj dobrodružstvo.
Farebné možnosti
Zvýhodnené ceny
Pre registrovaných
a verných zákazníkov
3 kamenné predajne
Výdajné miesta
po celom Slovensku
20 rokov profesionálnych skúseností
Naši certifikovaní mechanici
sa o teba dôkladne postarajú
Široká ponuka
Viac než 50 000
produktov v ponuke
Informácie o produkte GHOST E-Teru Black Eel/Cactus Glossy - S
Či už jazdíte po štrkových cestách, alebo bojujete na drsných lesných chodníkoch, tento hardtail vám ponúkne maximálne pohodlie a bezpečnosť so sofistikovanou geometriou. V ponuke sú ako rámy s nízkym nástupom, tak aj plne vybavené modely EQ s blatníkmi, stojanom, svetlami a nosičom. Najvyššie modely ponúkajú funkciu ABS a bezdrôtový pohon SHIMANO Di2, ktorý podporuje automatické radenie. Veľkosti S sú osadené 27,5“ kolesami pre väčšiu istotu a bezpečnosť jazdcov s menšou postavou. Vďaka výkonnému motoru Bosch 5. generácie a batérii s kapacitou 800 Wh (modely PRO a ADVANCED) budete mať vždy dostatok energie na každé stúpanie.
Systém Bosch eBike 5. generácie prináša niekoľko kľúčových vylepšení oproti svojmu predchodcovi:
- Kompaktný a ľahký dizajn: Motor Performance CX 5. generácie bol prepracovaný tak, aby bol kompaktnejší a približne o 100 gramov ľahší než predchádzajúca generácia, čo prispieva k lepšej ovládateľnosti a integrácii.
- O 18% vyšší výkon: aktualizovaná pohonná jednotka CX ponúka oveľa väčší výkon 100Nm a 750 W
- Vylepšená podpora šliapania: Nový motor ponúka plynulejšiu a citlivejšiu podporu šliapania, čo zlepšuje celkový zážitok z jazdy. Funkcia Hill Hold zabraňuje nechcenému cúvaniu pri zastavení do kopca. Nový asistent rozjazdu do kopca pomáha získať hybnosť v strmom teréne.
- Tichšia prevádzka: Hlučnosť bola znížená až o 50 %, čo vedie k tichšej jazde v porovnaní s predchádzajúcou generáciou.
- Vylepšená technológia článkov a znížená hmotnosť: Vďaka použitiu pokročilej technológie článkov 21700 dosahuje nová batéria PowerPack 800Wh* vyššiu hustotu energie a účinnosti. Napriek vyššej kapacite je batéria 800 Wh ľahká, váži približne 3,9 kg, čo je asi o 500 gramov menej než model 750 Wh, čím sa dosahuje hustota energie okolo 200 Wh/kg.
- Kompaktné rozmery: Batéria 800 Wh* je tiež menšia, čo umožňuje lepšiu ovládateľnosť vďaka nižšiemu ťažisku.
- Pokročilá konektivita: Systém teraz ponúka vylepšenú integráciu s aplikáciou eBike Flow, ktorá umožňuje bezdrôtové aktualizácie firmvéru, prispôsobiteľné jazdné režimy a vylepšené navigačné funkcie.
* Iba modely PRO a ADVANCED. Modely Universal sú vybavené 600Wh batériou.
Vlastnosti / parametre produktu
| Velkosť kolies | 27.5 |
|---|---|
| Farba | Černá |
| Materiál rámu | Hliník |
| Veľkosť | S |
| Vidlica | SR Suntour XCM32-Boost DS, 15AH3-110 120 mm |
| Brzdy | Shimano Deore BR-MT420, 4 pistons, 180 mm |
| Ráfiky | XLC WR-M17 Disc 25/584 32H 6,5 mm Valve |
| Pedále | XLC Flat Pedal PD-M29 w/ Reflector + integrated Pins |
| batéria | Bosch PowerTube |
| gripy | XLC MTB Grip Set VLG-1751D2 |
| Kapacita batérie | 540 |
| Motor | Bosch |
| nabíjačka | Bosch Charger 4A 220-240V |
| predstavec | XLC ST-M34, Dia. 31.8 mm, L: 50 mm, +/-7°, A-Head |
| Rok | 2026 |
| sedlovka | XLC SP-R30, Dia. 34.9 mm, L: 300 mm |
| Materiál | Hliník |
| Výška | 163-172 cm |
| Zdvih | Cross Country (XC) |
| Vnútorná dĺžka stehna | 77-81 cm |
| Výrobca | GHOST |
| hlavové zloženie | Feimin Upper MTB FP-H856U ZS44 / ACROS Lower Cup ZS56, Semi-Integrated |
| rám | aluminium, Boost 110/148 |
| plášte | XLC VT-M20 Summit, 57-584 |
| prehadzovačka | Shimano CUES RD-U4000 9s, Shadow, 9-speed |
| radenie | Shimano CUES SL-U4000-9R, Rapidfire+, Trigger shifter |
| reťaz | KMC eGlide with EPT Coating 9-11s |
| sedlo | XLC Sport Comfort SA-S11 Steel Rail 155 mm |
| Počet rychlostí | 1x9 |
| Špice | Sapim Leader Dia. 2.0 mm |
| Kazeta | Shimano CUES CS-LG300-9, HG, 11-46T |
| Riadidlá | XLC HB-M32, Dia. 31.8 mm, Rise: 20 mm, backsweep 9° 780mm |
| Radiaci systém | SRAM NX Eagle |
| Výška do | 174 |
| Výška od | 162 |
| __year | 2026 |
| Predný náboj | XLC HF-M55 Boost 15x110 mm, 32H, Centerlock |
| Zadný náboj | XLC HR-M15 Boost 12x148 mm, 32H, Centerlock, HG |
| Brzdové páky | Shimano Deore BL-M4100 |
| Zdvih predný | 120 |
| Prevodník | XLC CR-E15 for Bosch BDU38 + Bashring CR-X10, 38T |
| Typ motora | Bosch Performance Line PX, 600W, 85Nm, 25km/h |
| displej | Bosch Intuvia 100 + LED Remote |
Mohlo by Vás zaujať
Ďalšie z rovnakej značky a veľkosti
Viac ako 1 000 spokojných zákazníkov ročne
Ohodnoťte vaše skúsenosti v našich predajniach, servise a e-shope.


