GHOST Path Riot CF LTD Slate Shadow/Ink Blue Glossy - S
Obrázok je ilustračný a má len informatívny charakter.
Ľahký a nabušený celoodpružený e-bike na karbónovom ráme s pohonom Fazua Ride 60. Model GHOST Path Riot CF LTD vám prinesie tony zábavy, potrebnú tuhosť v zjazdoch a uľahčí vám aj cestu nahor.
Ľahký a nabušený celoodpružený e-bike na karbónovom ráme s pohonom Fazua Ride 60. Model GHOST Path Riot CF LTD vám prinesie tony zábavy, potrebnú tuhosť v zjazdoch a uľahčí vám aj cestu nahor.
Farebné možnosti
Zvýhodnené ceny
Pre registrovaných
a verných zákazníkov
3 kamenné predajne
Výdajné miesta
po celom Slovensku
20 rokov profesionálnych skúseností
Naši certifikovaní mechanici
sa o teba dôkladne postarajú
Široká ponuka
Viac než 50 000
produktov v ponuke
Informácie o produkte GHOST Path Riot CF LTD Slate Shadow/Ink Blue Glossy - S
Keď sa vám do rúk a pod nohy dostane model Path Riot LTD, okamžite si všimnete, aký neobyčajne ľahký a obratný je – najmä na pomery elektrobicyklov. Rám z karbónu v kombinácii s ultra kompaktným a úplne nenápadným pohonom Fazua Ride 60 posúva hranice medzi klasickým trailovým bicyklom a e-MTB. Motor váži len 1,96 kg, pritom ponúka krútiaci moment 60 Nm a úplne plynulú, prirodzenú asistenciu bez zbytočnej hmotnosti. Elegantný a čistý dizajn s integrovanou 475Wh batériou dáva bicyklu mimoriadnu rovnováhu medzi výkonom a ľahkosťou. Bezdrôtová konektivita s aplikáciou FAZUA (cez ANT+, Bluetooth), je samozrejmosťou a smartfón môže slúžiť ako prehľadný displej, ktorý je možné v prípade potreby dobíjať z batérie elektrobicykla.
Na trailoch sa Path Riot LTD správa ako čistokrvný all-mountain bicykel. Oceníte 29“ kolesá a teleskopickú sedlovku. Geometria, konštrukcia rámu a odpruženie smerujú k maximálnemu výkonu. Zadná stavba využíva systém TractionLink, teda riešenie s virtuálnym čapom, ktoré zabezpečuje optimálny cit pre terén a výbornú trakciu po celej dráhe odpruženia zadného kolesa. Bicykel tak zostáva aktívny a citlivý, bez straty účinnosti pri šliapaní – to všetko dopĺňa to najlepšie odpruženie od Fox so zdvihmi 150 / 140 mm.
Špičkové komponenty ako bezdrôtové elektrické radenie SRAM X0 Eagle T-Type, karbónové kolesá DT Swiss a štvorpiestikové brzdy Shimano XT dávajú jazdcovi istotu aj v tých najnáročnejších zjazdoch.
Výsledkom je zážitok z jazdy, ktorý sa blíži špičkovému trail bajku bez motora – len s ľahkým „vetrom do chrbta“ pri stúpaní. Nízka hmotnosť, karbónová konštrukcia a efektívny motor bez odporu robia z Path Riot LTD mimoriadne hravý, presný a prirodzene ovládateľný bicykel. Či už vyrážate na dlhé alpské túry, technické zjazdy alebo rýchle večerné okruhy po práci, tento stroj ponúka prvotriedny zážitok z ľahkého e-MTB bez kompromisov.
- Kompaktný pohon FAZUA Ride 60
- Ľahký, sofistikovaný karbónový rám
- Výnimočný dizajn a lakovanie
- Supercitlivé odpruženie Traction Link® (Virtual Pivot)
- Jednodielna zadná stavba s maximálnou torznou tuhosťou
- SUPERFIT® geometria
- Karbónové kolesá a riadidlá
- Integrovaná ochrana po celej dĺžke reťazovej vzpery
Vlastnosti / parametre produktu
| Velkosť kolies | 29 |
|---|---|
| Farba | Hnědá |
| Materiál rámu | Karbón |
| Veľkosť | S |
| Vidlica | FOX 36 FLOAT Factory GRIP X2, E-Optimized, QR 150 mm, Offset: 44 mm |
| Brzdy | Shimano Deore XT BR-M8220, 4 pistons, resin pad, 203 mm |
| Pedále | XLC Flat Pedal PD-M29 w/ Reflector + integrated Pins |
| batéria | Fazua Energy |
| gripy | Prologo Proxim X-Shred Grip - Black |
| Kapacita batérie | 480 |
| Motor | Fazua |
| nabíjačka | Fazua Charger 3A, 230V |
| predstavec | Raceface Turbine R Dia. 35 mm, L: 40 mm, A-Head |
| Rok | 2026 |
| sedlovka | XLC Dropper SP-T21, Dia. 34.9 mm, Travel: 150 mm, L: 456 mm |
| Materiál | Karbon |
| Výška | 163-172 cm |
| Zdvih | Enduro |
| Vnútorná dĺžka stehna | 77-81 cm |
| Výrobca | GHOST |
| hlavové zloženie | Acros Blocklock 135° AZX-220-R4 ZS44/ZS56, Semi-Integrated |
| rám | Lightcarbon, Boost 110/148, Travel: 140mm |
| plášte | Continental Kryptotal-Fr Trail Soft, foldable skin SL, TR, 60-622 / Continental Kryptotal-Re Enduro Soft, foldable skin SL, TR, 60-622 |
| prehadzovačka | Sram X0 Eagle AXS T-Type 12s, wireless, 12-speed |
| radenie | Sram AXS Pod Controller Rocker Paddle, Trigger shifter |
| reťaz | Sram GX Eagle T-Type 12s |
| sedlo | Prologo Proxim Nembo Steel rail 145 mm |
| Počet rychlostí | 1x12 |
| Kazeta | Sram XS-1295 Eagle T-Type, XD, 10-52T |
| Riadidlá | Raceface Era Carbon, Dia. 35 mm, Rise: 20 mm 800mm |
| Radiaci systém | SRAM X01 Eagle |
| Tlmič | FOX FLOAT X Factory, 2 pos-Adj, EVOL LV, 185x55mm, Trunnion |
| Vypletené kolesá | DT Swiss HXC 1501 Spline One 29" 15x110 mm, Centerlock |
| Výška do | 174 |
| Výška od | 162 |
| __year | 2026 |
| Brzdové páky | Shimano Deore XT BL-M8200 |
| Zdvih predný | 150 |
| Zdvih zadný | 140 |
| Prevodník | Sram Eagle T-Type CR for Fazua BCD104 + Spider, 34T |
| Typ motora | Fazua Ride60, 450W, 60Nm, 25km/h |
| displej | Fazua Ride 60 LED Hub + Ring Control |
Mohlo by Vás zaujať
Ďalšie z rovnakej značky a veľkosti
Viac ako 1 000 spokojných zákazníkov ročne
Ohodnoťte vaše skúsenosti v našich predajniach, servise a e-shope.


