PULZE GX Xpert - šalviová XL (20)
Obrázok je ilustračný a má len informatívny charakter.
PULZE GX Xpert - šalviová XL (20)
Na sklade - 3 až 7 dní
1 999,99 € / KSs DPH
1 626,01 € bez DPH
PULZE GX Xpert - šalviová XL (20)
Farebné možnosti
Pridať do obľúbenýchPridať do porovnania
Zvýhodnené ceny
Pre registrovaných
a verných zákazníkov
3 kamenné predajne
Výdajné miesta
po celom Slovensku
20 rokov profesionálnych skúseností
Naši certifikovaní mechanici
sa o teba dôkladne postarajú
Široká ponuka
Viac než 50 000
produktov v ponuke
Informácie o produkte PULZE GX Xpert - šalviová XL (20)
Dostane ťa ešte ďalej. Horský elektrobicykel Pulze ti ponúka ešte väčšiu všestrannosť a je úplne jedno, či sa vyberieš na hrebeňovku, alebo len tak popri jazere. S kvalitným japonským motorom Panasonic, s krútiacim momentom 75Nm a silnou integrovanou batériou s kapacitou až 720Wh môžeš meniť smer jazdy ako sa ti zachce. Vyladená geometria a precízne vybrané komponenty ti dodajú ešte viac sebavedomia a o to lepší pocit z každého výjazdu.
Vlastnosti / parametre produktu
| Velkosť kolies | 29 |
|---|---|
| Farba | šalviová |
| Materiál rámu | Hliník |
| Veľkosť | XL |
| Veľkosť rámu | XL (20") |
| Vidlica | Rock Shox JUDY SILVER TK, SA, 120mm, boost™ 15x110axle |
| Brzdy | Shimano MT200 / SMRT10M |
| Počet prevodov | 10 speed |
| Hmotnosť | 0 |
| Ráfiky | WTB ST i30 TCS 2.0 29" 32H |
| Pedále | VPE 537 |
| batéria | LG 720 Wh / 36V / 20Ah |
| Kapacita batérie | 720 Wh |
| Motor | PANASONIC GX Power plus / 250W / 75Nm |
| Náboje | Novatec D041DSB,15mm/D142TSE,32H ,CL |
| predstavec | CTM 7146/75mm |
| Rok | 2025 |
| sedlovka | CTM LCSP-53, 350/31,6 mm |
| Výška | 185-205 cm |
| Model | PULZE GX Xpert |
| Zdvih | Cross Country (XC) |
| Vnútorná dĺžka stehna | 87-96 cm |
| Výrobca | CTM |
| hlavové zloženie | NECO H153 |
| plášte | WTB Trail Boss 29x2,4" Comp |
| prehadzovačka | Shimano CUES RD-U6000GS |
| radenie | Shimano CUES SL-U6000/10sp. |
| reťaz | KMC XGLIDE |
| sedlo | SR Vivo Unitech |
| BB Drop | -60 |
| CTM typ | B |
| Chainstay Length | 475 |
| Fork Length | 520 |
| Fork Offset | 47 |
| Front Center | 753 |
| Head Tube Length | 140 |
| Horizontal Top Tube | 653 |
| Kazeta | Shimano CUES CS-LG300/10, 11-48 |
| Kľuky | Samox 38T, 170mm |
| Novinka | false |
| Reach | 460 |
| Riadidlá | CTM N04M, 720/1" rise/31,8mm |
| Seat Tube Length | 510 |
| Stack | 654 |
| Typ rámu | ALU 6061, M, L, XL |
| Uhol hlavovej rúrky | 67.5 |
| Uhol sedlovej rúrky | 73.5 |
| Výpredaj | true |
| Wheelbase | 1223 |
| Zľava | true |
| Radiaci systém | SRAM GX |
Mohlo by Vás zaujať
Ďalšie z rovnakej značky a veľkosti
Viac ako 1 000 spokojných zákazníkov ročne
Ohodnoťte vaše skúsenosti v našich predajniach, servise a e-shope.

5/5

