KEMEN 30
Obrázok je ilustračný a má len informatívny charakter.
Rám - Kemen Top Bar, max 792Wh, Shimano Steps, Integrated battery, Hydroformed Alloy 6061 series Internal Cable Routing, Boost 148x12, carrier and kickstand compatibleVidlice - Marzocchi Bomber Z2 100 QR15x110 E-Bike OptimizedZapletená kola - Orbea OC1 25c Tubeless ReadyPláště - Schwalbe G-ONE ...
Rám - Kemen Top Bar, max 792Wh, Shimano Steps, Integrated battery, Hydroformed Alloy 6061 series Internal Cable Routing, Boost 148x12, carrier and kickstand compatibleVidlice - Marzocchi Bomber Z2 100 QR15x110 E-Bike OptimizedZapletená kola - Orbea OC1 25c Tubeless ReadyPláště - Schwalbe G-ONE ...
Farebné možnosti
Zvýhodnené ceny
Pre registrovaných
a verných zákazníkov
3 kamenné predajne
Výdajné miesta
po celom Slovensku
20 rokov profesionálnych skúseností
Naši certifikovaní mechanici
sa o teba dôkladne postarajú
Široká ponuka
Viac než 50 000
produktov v ponuke
Informácie o produkte KEMEN 30
Vlastnosti / parametre produktu
| Velkosť kolies | 29" |
|---|---|
| Farba | Zelená |
| Materiál rámu | Hliník |
| Veľkosť | XL |
| Kapacita batérie | 540 Wh |
| Motor | Shimano EP8 |
| Výška | 185-197 cm |
| Zdvih | Cross Country (XC) |
| Vnútorná dĺžka stehna | 87-93 cm |
| Výrobca | Orbea |
| Radiaci systém | Shimano Deore |
Ďalšie z rovnakej značky a veľkosti
Mohlo by Vás zaujať
Viac ako 1 000 spokojných zákazníkov ročne
Ohodnoťte vaše skúsenosti v našich predajniach, servise a e-shope.


