URRUN 30
Obrázok je ilustračný a má len informatívny charakter.
Fork - SR Suntour XCR32 LO Coil 120mm Q15x110 BoostChainring - Alloy EP8/6 32tShifters - Shimano Cues SL-U4000Cassette - Shimano CS-LG300 11-46t 9-SpeedRear derailleur - Shimano Cues U4000 GS ShadowChain - Shimano LG500Chainguide - Orbea eBike chainguideHandlebar - OC Mountain Control MC31, ...
Fork - SR Suntour XCR32 LO Coil 120mm Q15x110 BoostChainring - Alloy EP8/6 32tShifters - Shimano Cues SL-U4000Cassette - Shimano CS-LG300 11-46t 9-SpeedRear derailleur - Shimano Cues U4000 GS ShadowChain - Shimano LG500Chainguide - Orbea eBike chainguideHandlebar - OC Mountain Control MC31, ...
Farebné možnosti
Zvýhodnené ceny
Pre registrovaných
a verných zákazníkov
3 kamenné predajne
Výdajné miesta
po celom Slovensku
20 rokov profesionálnych skúseností
Naši certifikovaní mechanici
sa o teba dôkladne postarajú
Široká ponuka
Viac než 50 000
produktov v ponuke
Informácie o produkte URRUN 30
Vlastnosti / parametre produktu
| Velkosť kolies | 29" |
|---|---|
| Farba | Sivá |
| Materiál rámu | Hliník |
| Veľkosť | XL |
| Kapacita batérie | 540 Wh |
| Motor | Shimano EP600 RS Gen2 MC |
| Výška | 185-197 cm |
| Zdvih | Trail |
| Vnútorná dĺžka stehna | 87-93 cm |
| Výrobca | Orbea |
| Radiaci systém | Shimano Cues |
Ďalšie z rovnakej značky a veľkosti
Mohlo by Vás zaujať
Viac ako 1 000 spokojných zákazníkov ročne
Ohodnoťte vaše skúsenosti v našich predajniach, servise a e-shope.


