SCOOBY 1.0 - matná modrá perleť / zelená 11"
Obrázok je ilustračný a má len informatívny charakter.
SCOOBY 1.0 - matná modrá perleť / zelená 11"
SCOOBY 1.0 - matná modrá perleť / zelená 11"
Farebné možnosti
Zvýhodnené ceny
Pre registrovaných
a verných zákazníkov
3 kamenné predajne
Výdajné miesta
po celom Slovensku
20 rokov profesionálnych skúseností
Naši certifikovaní mechanici
sa o teba dôkladne postarajú
Široká ponuka
Viac než 50 000
produktov v ponuke
Informácie o produkte SCOOBY 1.0 - matná modrá perleť / zelená 11"
Prvý bicykel pre malých dobrodruhov
Hliníkový rám zaručuje ľahkosť a odolnosť pre každodenné dobrodružstvá. 20-palcové kolesá a 6-stupňové radenie Shimano poskytujú plynulú jazdu na rôznom teréne. Ergonomický dizajn s výškou rámu 11 palcov je navrhnutý pre deti od 115 do 140 cm. Matná modrá perleť s živými zelenými akcentmi vytvára moderný a atraktívny vzhľad.
Kvalitné komponenty pre spoľahlivosť
Shimano Tourney prehadzovačka a kazeta MFTZ 500 zabezpečujú presné radenie. Alhonga V-brzdy poskytujú bezpečné brzdenie v každej situácii. Matrix hliníkové náboje a RMX ráfiky vytvárajú odolnú kolesnú súpravu. Prowheel kľuky s 36T prevodom sú optimalizované pre detskú silu a kadencию.
Dokonalá voľba pre mladých cyklistov
Geometria rámu podporuje prirodzenú jazdeckú pozíciu a buduje sebadôveru na bicykli. Oceľová vidlica Hi Ten unicrown absorbuje nárazy a zvyšuje komfort jazdy. Detské sedlo CTM a ergonomické riadidlá zaručujú pohodlie počas dlhších výletov. Ideálny bicykel pre rozvoj cyklistických zručností a lásky k športu.
Vlastnosti / parametre produktu
| Velkosť kolies | 20 |
|---|---|
| Farba | Modrá |
| Materiál rámu | Hliník |
| Veľkosť | 11 |
| Veľkosť rámu | 11" |
| Vidlica | Hi Ten unicrown 20" |
| Brzdy | Alhonga V-brake |
| Počet prevodov | 1 speed |
| Hlavové zloženie | Neco steel 1" |
| Stredové zloženie | BB set 119mm |
| Reťaz | KMC Z33 |
| Ráfiky | RMX 20, 406X20, 28H, black |
| Plášte | 20x1,75" |
| Sedlo | CTM kids |
| Pedále | TU 802A |
| Radenie | Shimano RS 35/6 speed |
| Prehadzovačka | Shimano Tourney RD-TY200 |
| Náboje | Matrix alloy 28H silver |
| predstavec | Steel 60/22,2 mm |
| Rok | 2024 |
| sedlovka | Steel 200/25,4 mm |
| Model | SCOOBY 1.0 |
| Výrobca | CTM |
| hlavové zloženie | Neco steel 1" |
| plášte | 20x1,75" |
| prehadzovačka | Shimano Tourney RD-TY200 |
| radenie | Shimano RS 35/6 speed |
| reťaz | KMC Z33 |
| sedlo | CTM kids |
| Typ bicykla | Mechanické bicykle |
| BB Drop | 0 |
| CTM typ | B |
| Chainstay Length | 0 |
| Fork Length | 0 |
| Fork Offset | 0 |
| Front Center | 0 |
| Head Tube Length | 0 |
| Horizontal Top Tube | 0 |
| Kazeta | Shimano MFTZ 500/6,14-28 |
| Kľuky | Prowheel, 36T, 140mm |
| Novinka | false |
| Reach | 0 |
| Riadidlá | Steel 540mm |
| Seat Tube Length | 0 |
| Stack | 0 |
| Typ rámu | Hi-Ten, 11" |
| Uhol hlavovej rúrky | 0 |
| Uhol sedlovej rúrky | 0 |
| Výpredaj | true |
| Wheelbase | 0 |
| Zľava | true |
| Veľkosť bicykla | 20" |
| Výška dieťaťa | 115-140 cm |
Ďalšie z rovnakej značky
Viac ako 1 000 spokojných zákazníkov ročne
Ohodnoťte vaše skúsenosti v našich predajniach, servise a e-shope.


