Obrázok je ilustračný a má len informatívny charakter.
Charter+ 4 s batériou s kapacitou 800 Wh a geometriou Low-Step je mestský elektrobicykel pripravený skutočne na čokoľvek. Nastaviteľný kokpit umožňuje doladiť jazdné vlastnosti a nastaviť vzpriamenú polohu pri jazde zameranej na komfort alebo aktívnejšiu polohu zameranú na efektívnejšie pedálovanie. Je vybavený prémiovým rámom z hliníka Alpha Platinum s geometriou Low-Step, ktorá vám dodá väčšiu sebaistotu, vidlicou s vinutou pružinou, radením Shimano CUES s 9 rýchlosťami a motorom Bosch Performance Line s batériou s kapacitou 800 Wh, aby ste hravo zvládli aj t
| Doma | 5-7 dní |
|---|
Charter+ 4 s batériou s kapacitou 800 Wh a geometriou Low-Step je mestský elektrobicykel pripravený skutočne na čokoľvek. Nastaviteľný kokpit umožňuje doladiť jazdné vlastnosti a nastaviť vzpriamenú polohu pri jazde zameranej na komfort alebo aktívnejšiu polohu zameranú na efektívnejšie pedálovanie. Je vybavený prémiovým rámom z hliníka Alpha Platinum s geometriou Low-Step, ktorá vám dodá väčšiu sebaistotu, vidlicou s vinutou pružinou, radením Shimano CUES s 9 rýchlosťami a motorom Bosch Performance Line s batériou s kapacitou 800 Wh, aby ste hravo zvládli aj t
| Materál rámu | ALUMINIUM |
|---|---|
| Veľkosť kolesa | 27.5 |
| Vidlica | SR Suntour SF25-NVX32, vinutá pružina, regulátor predpätia, 5 mm oska ThruSkew, 63 mm zdvih |
| Plášte | Plášť Bontrager E6 Hard-Case Lite, reflexný pás, 27,5 × 2,40" |
| Predný náboj | Shimano Tourney HB-QC300, centerlock |
| Zadný náboj | Shimano TC500-HM |
| Ráfik | Bontrager Kovee, dvojitá stena, pripravené na bezdušové pneumatiky, 28 otvorov, šírka 23 mm, ventil Presta // Bontrager Kovee, dvojitá stena, pripravené na bezdušové použitie Tubeless Ready, 32 otvorov, šírka 23 |
| Kľuky | Zliatina ProWheel, dĺžka 170 mm |
| Kazeta | Shimano LINKGLIDE LG300, 11-46, 9-rýchlostné |
| Reťaz | Shimano LG500, 9/10/11 rýchlostí |
| Brzdy | Hydraulický kotúč Shimano MT200 |
| Kotúče | Shimano EM300, centerlock, 180 mm |
| Sedadlo | Bontrager Boulevard |
| Sedlovka | Zliatina, odpruženie, 31,6 mm, dĺžka 300 mm |
| Riadidlá | Zliatina, svorka 31,8 mm, zdvih 25 mm, šírka 630 mm |
| Predstavec | Bontrager alloy, 31.8mm clamp, adjustable rise, Blendr compatible, 80mm length |
| Gripy/omotávka | Trek Ergonomic Comp, uzamykacia svorka |
| Stojan | Pletscher Comp Flex 40 |
| Batéria | Bosch PowerTube 800 Wh, smart systém |
| Displej | Bosch Purion 200 |
| Motor | Bosch Performance Line, 250 W, 75 Nm, 25 km/h |
| Pohlavie | unisex |
|---|---|
| Farba | čierna |
| Veľkosť | M |
| Výška postavy | 165-176cm |
| Rok | 2026 |
| Model | elektrobicykel charter+ 4 r9 s batériou s kapacitou 800 wh a geometriou |
| Originálny názov farby | dark web |
| Typ produktu | bicykel |
| Vnútorná dĺžka stehna | 79-83cm |
| Identifikátor produktu | Trek Elektrobicykel |
Prečo práve Trek?
Trek je prémiová cyklistická značka s viac než 40-ročnou tradíciou, ktorá patrí medzi svetových lídrov v oblasti inovácií a kvality. Preslávila sa precíznym spracovaním, špičkovými materiálmi a nekompromisným dôrazom na výkon aj pohodlie jazdca. Bicykle Trek využívajú profesionálni pretekári na najväčších svetových podujatiach, čo je dôkazom ich spoľahlivosti a technologickej vyspelosti. Značka ponúka široké portfólio cestných, horských, gravel aj mestských bicyklov pre začiatočníkov aj náročných cyklistov. Trek je voľbou pre tých, ktorí chcú posúvať svoje limity a zažiť radosť z jazdy na každom kilometri.
Ohodnoťte vaše skúsenosti v našich predajniach, servise a e-shope.
