Trek Townie Path Go! 10D EQ Step-Over Black M



- +1 ďalšia
Obrázok je ilustračný a má len informatívny charakter.
Pre tých, čo chcú objavovať nové, jazdiť ďalej a rýchlejšie zdolávať kopce. Model Townie Path Go! 10D EQ je e-bicykel pre skutočných e-cyklistov, pretože v sebe spája všestrannosť, technológie a štýl. Je vybavený motorom Bosch Performance Line, vstavanou batériou, ovládačom SmartphoneHub, hydraulickými kotúčovými brzdami a našou patentovanou technológiou Flat Foot Technology® a prináša vám jedinečný komfort a kontrolu.
| Doma | 5-7 dní |
|---|
Pre tých, čo chcú objavovať nové, jazdiť ďalej a rýchlejšie zdolávať kopce. Model Townie Path Go! 10D EQ je e-bicykel pre skutočných e-cyklistov, pretože v sebe spája všestrannosť, technológie a štýl. Je vybavený motorom Bosch Performance Line, vstavanou batériou, ovládačom SmartphoneHub, hydraulickými kotúčovými brzdami a našou patentovanou technológiou Flat Foot Technology® a prináša vám jedinečný komfort a kontrolu.
Farebné možnosti
Zvýhodnené ceny
Pre registrovaných
a verných zákazníkov
3 kamenné predajne
Výdajné miesta
po celom Slovensku
20 rokov profesionálnych skúseností
Naši certifikovaní mechanici
sa o teba dôkladne postarajú
Široká ponuka
Viac než 50 000
produktov v ponuke
Informácie o produkte Trek Townie Path Go! 10D EQ Step-Over Black M
| Materál rámu | ALUMINIUM |
|---|---|
| Veľkosť kolesa | 27.5 |
| Plášte | Plášť Bontrager E6 Hard-Case Lite, reflexný pás, 27,5 × 2,40" |
| Predný náboj | Formula DC-20, zliatina, 6 skrutiek, 5 x 100 mm |
| Zadný náboj | Formula DC-22, zliatina, 6 skrutiek, 8-/9-/10-rýchlostný voľný náboj Shimano, 135 x 5 mm |
| Ráfik | Zliatina, dvojitá stena 27,5"x32 h |
| Prehadzovačka | Shimano Deore M5120, dlhá klietka |
| Kľuky | Zliatina ProWheel, dĺžka 170 mm |
| Kazeta | Shimano Deore M4100, 11-42, 10-rýchlostné |
| Reťaz | KMC E10T EPT proti korózii |
| Brzdy | Hydraulické kotúčové brzdy Tektro // Hydraulické kotúčové brzdy Tektro |
| Kotúče | Shimano RT26, 6 skrutiek, 180 mm |
| Sedadlo | Selle Royal Electra gélové pohodlné sedlo s elastomérmi na absorpciu nárazov |
| Sedlovka | Zliatinová s mikroreguláciou 27,2x400 mm |
| Riadidlá | Zliatinové zákazkové zahnuté 25,9” šírka/4” zdvih |
| Predstavec | Kovaná zliatina 25,4 mm, 80 mm predĺženie |
| Hlavové zloženie | 1 1/8” oceľové so závitom/polointegrované |
| Gripy/omotávka | Electra Townie vlastný ergonomický Kraton s uzamykacími goliermi |
| Stojan | Zliatina |
| Batéria | Bosch PowerTube 500Wh |
| Motor | Bosch Performance Line Cruise, 250 W, 65 Nm, 25 km/h |
Vlastnosti / parametre produktu
| Pohlavie | unisex |
|---|---|
| Farba | čierna |
| Veľkosť | M |
| Výška postavy | 165-176cm |
| Rok | 2025 |
| Model | townie path go! 10d eq step-over |
| Originálny názov farby | black |
| Typ produktu | bicykel |
| Vnútorná dĺžka stehna | 79-83cm |
| Identifikátor produktu | Trek Townie |
Ďalšie z rovnakej značky a veľkosti
Mohlo by Vás zaujať
Viac ako 1 000 spokojných zákazníkov ročne
Ohodnoťte vaše skúsenosti v našich predajniach, servise a e-shope.


