Trek Verve+ 1 Lowstep Matte Rage Red L
Obrázok je ilustračný a má len informatívny charakter.
Verve+ 1 Lowstep je e-bicykel, ktorý vám pomôže tráviť viac času vonku a viac jazdiť. Spoľahlivý a výkonný systém podpory šliapania Bosch vám pomôže pri každodenných jazdách, dochádzaní do práce aj kondičných tréningoch. Okrem toho má tento elektrobicykel komponenty, ktoré kladú dôraz na vaše pohodlie a bezpečnosť, ako napríklad ergonomické rukoväte, rám s nízkym nástupom, s ktorým ľahko nasadnete a zosadnete, spoľahlivé hydraulické kotúčové brzdy, široké, stabilné plášte, predné a zadné svetlá.
| Doma | 5-7 dní |
|---|
Verve+ 1 Lowstep je e-bicykel, ktorý vám pomôže tráviť viac času vonku a viac jazdiť. Spoľahlivý a výkonný systém podpory šliapania Bosch vám pomôže pri každodenných jazdách, dochádzaní do práce aj kondičných tréningoch. Okrem toho má tento elektrobicykel komponenty, ktoré kladú dôraz na vaše pohodlie a bezpečnosť, ako napríklad ergonomické rukoväte, rám s nízkym nástupom, s ktorým ľahko nasadnete a zosadnete, spoľahlivé hydraulické kotúčové brzdy, široké, stabilné plášte, predné a zadné svetlá.
Farebné možnosti
Zvýhodnené ceny
Pre registrovaných
a verných zákazníkov
3 kamenné predajne
Výdajné miesta
po celom Slovensku
20 rokov profesionálnych skúseností
Naši certifikovaní mechanici
sa o teba dôkladne postarajú
Široká ponuka
Viac než 50 000
produktov v ponuke
Informácie o produkte Trek Verve+ 1 Lowstep Matte Rage Red L
| Materál rámu | ALUMINIUM |
|---|---|
| Veľkosť kolesa | 27.5 |
| Vidlica | Trek alloy, threadless steel steerer, ThruSkew QR |
| Plášte | Plášť Bontrager H2 Comp, drôtená pätka, 30 tpi, 27,5 × 2,00" |
| Predný náboj | Shimano TX505, centerlock |
| Zadný náboj | Shimano TX505, centerlock |
| Ráfik | Bontrager Connection, dvojitá stena, 32 otvorov, šírka 20 mm, ventil Presta |
| Prehadzovačka | Shimano Acera M3020-8, max. ozubenie 40T |
| Kľuky | Zliatina ProWheel, dĺžka 170 mm |
| Kazeta | Shimano HG400, 11-40, 8-rýchlostné |
| Reťaz | KMC Z8.3 |
| Brzdy | Hydraulický kotúč Shimano MT200 // Hydraulický kotúč Shimano MT200 |
| Kotúče | Shimano RT70, centerlock, 160 mm // Shimano RT10, centerlock, 160 mm |
| Sedadlo | Selle Royal Nuvola |
| Sedlovka | Slitina, Bontrager, 31,6 mm, offset 12 mm, délka 330 mm. |
| Riadidlá | Hliník, Bontrager cestovní |
| Predstavec | Bontrager, zliatina, objímka 31,8 mm, nastaviteľné stúpanie, kompatibilita s Blendr, dĺžka 105 mm |
| Gripy/omotávka | Herrmans Clik, ergonomický, uzamykateľný // Herrmans Clik, ergonomický, uzamykateľný |
| Blatníky | Široké SKS, plast // Široké SKS, plast |
| Nosič | Zliatinový zadný nosič kompatibilný so systémom MIK |
| Stojan | Pletscher Comp 18 |
| Batéria | Bosch CompactTube 400 Wh |
| Displej | Diaľkový ovládač LED Bosch, inteligentný systém |
| Motor | Bosch Active, smart systém, 40 Nm, 20 mph / 32 km/h max. asistencia (25 km/h max. asistencia v EÚ a APAC) |
Vlastnosti / parametre produktu
| Pohlavie | unisex |
|---|---|
| Farba | červená |
| Veľkosť | L |
| Výška postavy | 177-188cm |
| Rok | 2026 |
| Model | verve+ 1 lowstep |
| Originálny názov farby | matte rage red |
| Typ produktu | bicykel |
| Vnútorná dĺžka stehna | 84-89cm |
| Identifikátor produktu | Trek Verve+ |
Ďalšie z rovnakej značky a veľkosti
Mohlo by Vás zaujať
Prečo práve Trek?
Trek je prémiová cyklistická značka s viac než 40-ročnou tradíciou, ktorá patrí medzi svetových lídrov v oblasti inovácií a kvality. Preslávila sa precíznym spracovaním, špičkovými materiálmi a nekompromisným dôrazom na výkon aj pohodlie jazdca. Bicykle Trek využívajú profesionálni pretekári na najväčších svetových podujatiach, čo je dôkazom ich spoľahlivosti a technologickej vyspelosti. Značka ponúka široké portfólio cestných, horských, gravel aj mestských bicyklov pre začiatočníkov aj náročných cyklistov. Trek je voľbou pre tých, ktorí chcú posúvať svoje limity a zažiť radosť z jazdy na každom kilometri.
Viac ako 1 000 spokojných zákazníkov ročne
Ohodnoťte vaše skúsenosti v našich predajniach, servise a e-shope.


