URRUN 10
Obrázok je ilustračný a má len informatívny charakter.
Vidlice - Marzocchi Bomber Z2 120 QR15x110 E-Bike OptimizedZapletená kola - Race Face AR 30c Tubeless ReadyPláště - Schwalbe Wicked Will Evo TLE, 29x2.40 Super Race, Speed Grip, Addix, BrownŘadící páčky - Shimano XT M8100 I-Spec EVPřehazovačka - Shimano XT M8100 SGS Shadow PlusŘetěz - Shimano ...
Vidlice - Marzocchi Bomber Z2 120 QR15x110 E-Bike OptimizedZapletená kola - Race Face AR 30c Tubeless ReadyPláště - Schwalbe Wicked Will Evo TLE, 29x2.40 Super Race, Speed Grip, Addix, BrownŘadící páčky - Shimano XT M8100 I-Spec EVPřehazovačka - Shimano XT M8100 SGS Shadow PlusŘetěz - Shimano ...
Farebné možnosti
Zvýhodnené ceny
Pre registrovaných
a verných zákazníkov
3 kamenné predajne
Výdajné miesta
po celom Slovensku
20 rokov profesionálnych skúseností
Naši certifikovaní mechanici
sa o teba dôkladne postarajú
Široká ponuka
Viac než 50 000
produktov v ponuke
Informácie o produkte URRUN 10
Vlastnosti / parametre produktu
| Velkosť kolies | 29" |
|---|---|
| Farba | Strieborná |
| Materiál rámu | Hliník |
| Veľkosť | L |
| Kapacita batérie | 630 Wh |
| Motor | Shimano EP600 |
| Výška | 176-186 cm |
| Zdvih | Trail |
| Vnútorná dĺžka stehna | 83-87 cm |
| Výrobca | Orbea |
| Radiaci systém | Shimano XT |
Ďalšie z rovnakej značky a veľkosti
Mohlo by Vás zaujať
Viac ako 1 000 spokojných zákazníkov ročne
Ohodnoťte vaše skúsenosti v našich predajniach, servise a e-shope.


