SKAUT 60 Pro - matná zlatá S
Obrázok je ilustračný a má len informatívny charakter.
SKAUT 60 Pro - matná zlatá S
SKAUT 60 Pro - matná zlatá S
Zvýhodnené ceny
Pre registrovaných
a verných zákazníkov
3 kamenné predajne
Výdajné miesta
po celom Slovensku
20 rokov profesionálnych skúseností
Naši certifikovaní mechanici
sa o teba dôkladne postarajú
Široká ponuka
Viac než 50 000
produktov v ponuke
Informácie o produkte SKAUT 60 Pro - matná zlatá S
Enduro Beast pre náročný terén
Celoodpružený enduro bicykel s agresívnou geometriou a 160mm zdvihom zadnej stavby. Vyvíjaný v spolupráci s jazdcami CTM Racing Teamu pre maximálny výkon v extrémnych podmienkach. Kombinuje stabilitu pri vysokých rýchlostiach s obratnosťou v technických pasážach. Pripravený na bikeparky, horské traily a nedostupný enduro terén.
Prémiové komponenty Rock Shox
Vidlica Rock Shox Domain Gold Isolator RC3 so 160mm zdvihom poskytuje citlivú reakciu a detailné nastavenie tlmenia. Zadný tlmič Rock Shox Deluxe Ultimate s technológiou Linear XL Air umožňuje presné ladenie charakteristík pruženia. Hliníkový rám z kvalitného 6061 zliatiny s 4-Link kinematiku zabezpečuje optimálnu tuhost a odolnosť.
Dominancia na každom traily
Shimano XT prehadzovačka a Deore 12-stupňové radenie garantujú spoľahlivé preraďovanie v náročných podmienkach. Maxxis Minion plášte poskytujú maximálnu priľnavosť na všetkých typoch povrchov. Geometria s 66° uhlom hlavovej rúrky a 420mm reach vytvára ideálnu rovnováhu medzi stabilitou a kontrolou. Tvoje ihrisko nemá hranice.
Vlastnosti / parametre produktu
| Velkosť kolies | 29 |
|---|---|
| Farba | matná zlatá |
| Materiál rámu | Hliník |
| Veľkosť | S |
| Veľkosť rámu | S |
| Vidlica | Rock Shox DOMAIN GOLD ISOLATOR RC3, 160mm, boost™ 15x110axle |
| Brzdy | Shimano BR-MT420 / SMRT64 M/L |
| Počet prevodov | 12 speed |
| Hmotnosť | 0 |
| Hlavové zloženie | NECO H156 |
| Reťaz | KMC X12 |
| Ráfiky | WTB ST Tough, 30mm, TCS 2.0, 29", 32H |
| Plášte | Maxxis MINION DHF 29x2,50" EXO, TR/DISSECTOR 29x2,40" EXO, TR |
| Sedlo | Selle Royal SRX+ |
| Pedále | VPE 527 |
| Radenie | Shimano Deore SL-M6100/12sp. |
| Prehadzovačka | Shimano XT RD-M8100 |
| Náboje | Shimano TC500, CL, F15/R12 thru type axle |
| predstavec | CTM 7729/40mm |
| Rok | 2026 |
| sedlovka | EXA Form KSP900 (S-125/M-150/L,XL-175mm) |
| Výška | 155-165 cm |
| Model | SKAUT 60 Pro |
| Zdvih | Enduro |
| Vnútorná dĺžka stehna | 73-78 cm |
| Výrobca | CTM |
| hlavové zloženie | NECO H156 |
| plášte | Maxxis MINION DHF 29x2,50" EXO, TR/DISSECTOR 29x2,40" EXO, TR |
| prehadzovačka | Shimano XT RD-M8100 |
| radenie | Shimano Deore SL-M6100/12sp. |
| reťaz | KMC X12 |
| sedlo | Selle Royal SRX+ |
| BB Drop | -10 |
| CTM typ | B |
| Chainstay Length | 450 |
| Fork Length | 570 |
| Fork Offset | 51 |
| Front Center | 739 |
| Head Tube Length | 100 |
| Horizontal Top Tube | 563.5 |
| Kazeta | Shimano Deore CS-M6100/12, 10-51 |
| Kľuky | Shimano Deore FC-M6100-1, 32T, 175mm |
| Novinka | true |
| Reach | 420 |
| Riadidlá | CTM N06, 780/1" rise/35mm |
| Seat Tube Length | 400 |
| Stack | 601.5 |
| Typ rámu | S6 FS frame, Alloy 6061, ICR, 12x148mm, UDH,4-Link, travel 160mm, S, M, L, XL |
| Uhol hlavovej rúrky | 66 |
| Uhol sedlovej rúrky | 76 |
| Výpredaj | false |
| Wheelbase | 1189 |
| Zľava | false |
| Radiaci systém | SRAM |
| Tlmič | Rock Shox Deluxe Ultimate, 230x62.5 Linear XL Air |
Ďalšie z rovnakej značky
Viac ako 1 000 spokojných zákazníkov ročne
Ohodnoťte vaše skúsenosti v našich predajniach, servise a e-shope.


