CHARISMA 5.0 29 - matná čierna S
Obrázok je ilustračný a má len informatívny charakter.
CHARISMA 5.0 29 - matná čierna S
CHARISMA 5.0 29 - matná čierna S
Zvýhodnené ceny
Pre registrovaných
a verných zákazníkov
3 kamenné predajne
Výdajné miesta
po celom Slovensku
20 rokov profesionálnych skúseností
Naši certifikovaní mechanici
sa o teba dôkladne postarajú
Široká ponuka
Viac než 50 000
produktov v ponuke
Informácie o produkte CHARISMA 5.0 29 - matná čierna S
Horský bicykel pre sebavedomé jazdkyne
Moderný dizajn stretáva premyslenú funkcionalnost v bicykli, ktorý ťa pozve objavovať nové traily s úsmevom na tvári. Znížená horná rámová trubka robí nastupovanie prirodzene jednoduchým a dodáva celému rámu ľahkosť. Komfortná geometria a ergonómia ťa podrží aj počas dlhších výjazdov, keď chceš jazdiť viac a myslieť menej. Kombinácia športového charakteru s pohodlím z každej jazdy spraví zážitok.
Kvalitné komponenty pre spoľahlivosť
Citlivá vzduchová vidlica RockShox JUDY Silver žehlí nerovnosti terénu s prehľadom a istotou. Spoľahlivý 1×12 pohon Shimano XT + Deore ponúka presné radenie a dostatok prevodov do každého kopca aj zjazdu. Hliníkový rám ALU 6061 zaručuje optimálnu kombináciu pevnosti a nízkej hmotnosti. Každý detail je navrhnutý tak, aby fungoval bezchybne v náročnom teréne.
Výkon prispôsobený tvojim potrebám
Bicykel vie byť športový, keď chceš zabrať, a pohodlný, keď si chceš jazdu vychutnať. 29-palcové kolesá s plášťami WTB Ranger prekonávajú prekážky s ľahkosťou a poskytujú vynikajúcu trakciu na rôznych povrchoch. Hydraulické kotúčové brzdy Shimano zaručujú spoľahlivé brzdenie za každých podmienok. Ideálne riešenie pre jazdkyne, ktoré hľadajú kvalitu, výkon a štýl v jednom balení.
Vlastnosti / parametre produktu
| Velkosť kolies | 29 |
|---|---|
| Farba | čierna |
| Materiál rámu | Hliník |
| Veľkosť | S |
| Veľkosť rámu | S |
| Vidlica | Rock Shox JUDY SILVER TK, SA, 100mm, boost™ 15x110axle |
| Brzdy | Shimano BR-MT410 / SMRT10 |
| Počet prevodov | 12 speed |
| Hmotnosť | 0 |
| Hlavové zloženie | NECO H156 |
| Reťaz | Shimano CN-M6100 |
| Ráfiky | WTB STi25, TCS, 29", 32H |
| Plášte | WTB Ranger 29x2,25" Comp |
| Sedlo | SR Vivo Unitech |
| Pedále | VPE-461 |
| Radenie | Shimano Deore SL-M6100-IR/12sp. |
| Prehadzovačka | Shimano XT RD-M8100 |
| Náboje | Shimano TC500, CL, F15/R12 thru type axle |
| predstavec | CTM 7195 50/31,8 mm |
| Rok | 2026 |
| sedlovka | CTM LCSP-53, 350/31,6 mm |
| Výška | 155-165 cm |
| Model | CHARISMA 5.0 29" |
| Zdvih | Cross Country (XC) |
| Vnútorná dĺžka stehna | 73-77 cm |
| Výrobca | CTM |
| hlavové zloženie | NECO H156 |
| plášte | WTB Ranger 29x2,25" Comp |
| prehadzovačka | Shimano XT RD-M8100 |
| radenie | Shimano Deore SL-M6100-IR/12sp. |
| reťaz | Shimano CN-M6100 |
| sedlo | SR Vivo Unitech |
| BB Drop | -62 |
| CTM typ | B |
| Chainstay Length | 455 |
| Fork Length | 510 |
| Fork Offset | 46 |
| Front Center | 663 |
| Head Tube Length | 100 |
| Horizontal Top Tube | 575 |
| Kazeta | Shimano Deore CS-M6100/12, 10-51 |
| Kľuky | Shimano Deore FC-M6100-1, 32T, 170mm |
| Novinka | true |
| Reach | 393.5 |
| Riadidlá | CTM N04, 700/1" rise/31,8mm |
| Seat Tube Length | 370 |
| Stack | 550 |
| Typ rámu | ALU 6061, S, M, L |
| Uhol hlavovej rúrky | 68.5 |
| Uhol sedlovej rúrky | 73.5 |
| Výpredaj | false |
| Wheelbase | 1000.5 |
| Zľava | false |
| Radiaci systém | Shimano XT + Deore |
| Veľkosť bicykla | S |
Ďalšie z rovnakej značky
Viac ako 1 000 spokojných zákazníkov ročne
Ohodnoťte vaše skúsenosti v našich predajniach, servise a e-shope.


