RUBY GX Pro 27,5" E-Allroad - matná strieborná / leská medená S ( 14")
Obrázok je ilustračný a má len informatívny charakter.
RUBY GX Pro 27,5" E-Allroad - matná strieborná / leská medená S ( 14")
Na sklade - 3 až 7 dní
2 499,99 € / KSs DPH
2 032,51 € bez DPH
RUBY GX Pro 27,5" E-Allroad - matná strieborná / leská medená S ( 14")
Farebné možnosti
Pridať do obľúbenýchPridať do porovnania
Zvýhodnené ceny
Pre registrovaných
a verných zákazníkov
3 kamenné predajne
Výdajné miesta
po celom Slovensku
20 rokov profesionálnych skúseností
Naši certifikovaní mechanici
sa o teba dôkladne postarajú
Široká ponuka
Viac než 50 000
produktov v ponuke
Informácie o produkte RUBY GX Pro 27,5" E-Allroad - matná strieborná / leská medená S ( 14")
Výkonný dámsky horský elektrobicykel s pevným rámom, vďaka ktorému bude každý výjazd nezabudnuteľným dobrodružstvom. Hliníkový rám s komfortným nízkym nastupovaním a integráciou kabeláže sme osadili extrémne výkonným motorom Panasonic GX Ultimate (95Nm), ktorý je spárovaný s batériou LG. Tá ponúka obrovskú kapacitu až 720Wh, čo zabezpečuje dlhý dojazd. Na prehľadnom farebnom LCD displeji sa nachádzajú všetky potrebné informácie o jazde. Predinštalované aplikácie ako Komoot alebo Strava uľahčujú orientáciu a ponúkajú prehľadné informácie o aktuálnej trase. Kombinácia spoľahlivých komponentov ako vzduchová vidlica Suntour XCM32 alebo overeného pohonu Shimano CUES zabezpečia dlhodobú prevádzku bez nutnosti častého servisovania. Model RUBY GX PRO ALLROAD je vybavený blatníkmi, stojanom i svetlami.
Vlastnosti / parametre produktu
| Velkosť kolies | 27,5 |
|---|---|
| Farba | strieborná |
| Materiál rámu | Hliník |
| Veľkosť | S |
| Veľkosť rámu | S ( 14") |
| Vidlica | Suntour XCM32-boost, AIR, LOR, DS, 120mm, 15x110axle, 27.5" |
| Brzdy | Shimano MT200 / SMRT10M |
| Počet prevodov | 10 speed |
| Hmotnosť | 0 |
| Ráfiky | WTB ST i30 TCS 2.0 27,5" 32H |
| Pedále | VPE 537 |
| batéria | LG 720 Wh / 36V / 20Ah |
| Kapacita batérie | 720 Wh |
| Motor | PANASONIC GX ULTIMATE / 95Nm |
| Náboje | Novatec D041DSB,15mm/D142TSE,32H ,CL |
| predstavec | CTM Viper 45mm ICR 31,8 |
| Rok | 2026 |
| sedlovka | CTM LCSP-53, 300/31,6 mm |
| Výška | 155-165 cm |
| Model | RUBY GX Pro 27,5" E-Allroad |
| Zdvih | Cross Country (XC) |
| Vnútorná dĺžka stehna | 73-78 cm |
| Výrobca | CTM |
| hlavové zloženie | FSA No.80/62 |
| plášte | WTB Ranger 27,5x 2.25" Comp |
| prehadzovačka | Shimano CUES RD-U6000GS |
| radenie | Shimano CUES SL-U6000/10sp. |
| reťaz | KMC XGLIDE |
| sedlo | SR Vivo Unitech |
| Typ bicykla | Elektrické bicykle |
| BB Drop | -45 |
| CTM typ | B |
| Chainstay Length | 460 |
| Fork Length | 540 |
| Fork Offset | 51 |
| Front Center | 730 |
| Head Tube Length | 160 |
| Horizontal Top Tube | 601 |
| Kazeta | Shimano CUES CS-LG300/10, 11-48 |
| Kľuky | FSA 38T, 165mm |
| Novinka | true |
| Reach | 410 |
| Riadidlá | CTM N04, 700/1" rise/31,8mm |
| Seat Tube Length | 370 |
| Stack | 0 |
| Typ rámu | ALU 6061, Easy Handling Geometry, Full Integrated Battery, ICR, Kickstand/Carrier/Fender Mounts, S, M |
| Uhol hlavovej rúrky | 67 |
| Uhol sedlovej rúrky | 74 |
| Výpredaj | false |
| Wheelbase | 1187 |
| Zľava | false |
| Radiaci systém | Shimano CUES |
| Určenie bicyklov | allroad |
| Veľkosť bicykla | S |
Mohlo by Vás zaujať
Ďalšie z rovnakej značky a veľkosti
Viac ako 1 000 spokojných zákazníkov ročne
Ohodnoťte vaše skúsenosti v našich predajniach, servise a e-shope.

5/5

